Udekoruj Dom

fototapeta-rosliny-zielen-ciemna

Udekoruj Dom - kilka słów o nas

Każdy z nas jest związany z inną artystyczną dziedziną. Pracują u nas plastycy, styliści, dekoratorzy, historyk sztuki. Dla Ciebie szkolimy się i nieustannie poszerzamy swoje horyzonty oraz wiedzę. Od wielu lat, kilka razy w roku gościmy jako wystawcy na targach w Polsce m.in. na najpopularniejszych: Łódź Design, Virtus, Targi Rzeczy Ładnych, Home Design, a także na pokazach w całej Europie.
Przywozimy nowości, trendy, ogromne pokłady wiedzy, którą dzielimy się z naszymi klientami. Pomagamy i doradzamy w stylizacjach, aranżacjach, w dokonywaniu wyborów. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy sprowadzać najmodniejsze marki z Europy Eugenio Colombo – Giardini, Portofino, Vatos, Glamora, Studio Ditte, NLXL, Miss Print, Mini Moderns, Abigail Edwards, Kuboaa, dywany Sonya Winner i wiele innych marek, które teraz już na dobre rozgościły się w naszych wnętrzach.

Udekoruj Dom - tapety ścienne i tkaniny

Tapeta ścienna już od lat jest bardzo chętnie wykorzystywaną metodą ozdabiania wnętrz. Nowoczesne technologie i rozwój branży pozwoliły na zwiększenie wyboru wzorów, kolorów i faktur. Tapety ścienne, które dziś zdobywają największą popularność to tapety flizelinowe i tapety winylowe. Świetnie sprawdzają się jako efektowny dodatek do wnętrza każdego pomieszczenia.

Udekoruj Dom - dodatki i akcesoria do wnętrz

Oferujemy również różnorodne produkty związane z wyposażeniem wnętrz: wysokiej jakości dywany, ekskluzywne tkaniny zasłonowe i obiciowe tkaniny tapicerskie oraz wyjątkowe meble i oświetlenie, czyli wszystko co powinno się  znaleźć  w każdym stylowym wnętrzu. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu w wyborze i doradzą najbardziej niezdecydowanym klientom. Meble to podstawowy element wyposażenia domu. Odpowiednio dobrane meble uczynią wnętrza bardziej funkcjonalnymi, wygodniejszymi i po prostu piękniejszymi.

Udekoruj Dom - angielskie farby Crown i Little Greene

Nasz sklep z tapetami i wyposażeniem wnętrz posiada również wysokiej jakości lateksowe farby renomowanej, brytyjskiej marki – Crown i Little Greene. Dzięki profesjonalnemu mieszalnikowi możemy na miejscu przygotować dla Państwa dowolny kolor z palety, która liczy ponad 40 tysięcy odcieni!

Udekoruj Dom - miła i rodzinna atmosfera

Sami tworzymy opisy produktów. Nie kopiujemy, nie powielamy, nie ściągamy, pracujemy fair. Ponad to jako pierwsi stworzyliśmy słownik wzorów tapet tkanin, z którego może skorzystać każdy odwiedzający naszą witrynę. Dzięki temu ułatwiamy porozumiewanie się tymi samymi pojęciami i słownictwem oraz pomagamy w wyborze odpowiednich produktów. W naszym zespole, do dyspozycji naszych klientów pracuje historyk sztuki, który pomoże np. w zrealizowaniu wnętrza zgodnego z historycznymi wymogami konserwatora zabytków. W swoim portfolio mamy wiele zaaranżowanych i wyposażonych w nasze produkty restauracje, hotele oraz zamki. Wypożyczamy wzorniki tapet, tkanin oraz elementy z ekspozycji, aby można było przymierzyć je i dopasować bezpośrednio we wnętrzu, do którego mają być przeznaczone, w rzeczywistych warunkach i oświetleniu jak będzie w danym pomieszczeniu.

fototapeta-niebieska
udekoruj-dom-fototaperta-w-kwiaty
udekoruj-dom-fototaperta-marumur
fototapeta-kolorowa-kwiaty
  • Łódź, ul. Nowomiejska 1
  • Pabianice, ul. Warszawska 37
  • Łódź tel. 506 358 586
  • Pabianice tel. 669 230 016
  • info@udekorujdom.pl