Unimat

unimat-glowne

Unimat – wycieraczki do każdej przestrzeni

Unimat proponuje klientom wycieraczki zewnętrzne oraz wewnętrzne każdego rodzaju. Współpracuje głównie z firmami, centrami handlowymi, hotelami, służbami zdrowia i placówkami edukacyjnymi. W swojej ofercie posiadają zestawy do czyszczenia butów, wycieraczki przemysłowe, które są przeznaczone dla pojazdów, w tym wózków widłowych, aluminiowe wycieraczki zewnętrzne i wewnętrzne a także podłogowe ciągi systemów czyszczących dla wszystkich budynków, standardowe wycieraczki domowe, wycieczki z logo, wycieraczki w formie krat stalowych, wycieraczki z włókna kokosowego oraz gumowe-ażurowe. W bogatym asortymencie odnaleźć można również maty antypoślizgowe, czyszczące, osuszające, pyłochłonne, akcesoria, nastopnice antypoślizgowe oraz  osadniki i ramy systemowe do wycieraczek. Szeroki wybór produktów w przystępnych cenach znajduje się w sklepie internetowym Unimat.

Unimat – nowoczesna i bezpieczna strefa czyszczenia

Wycieraczki obiektowe Unimat umożliwiają utrzymanie porządku w centrach handlowych, sklepach, budynkach komercyjnych, jak i użytku publicznego. Innowacyjne i sprawdzone rozwiązania proponowane przez tę firmę z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że w obiektach poprawia się bezpieczeństwo, a wydatki dotyczące utrzymania porządku zostają zminimalizowane. Wszystkie systemy dostosowane są do architektury danej przestrzeni.

Prawidłowo dobrane wycieraczki tworzą nowoczesną sferę, która dba w pełni o czystość oraz zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń i wilgoci do pomieszczeń. Modele zewnętrzne idealne odnajdują się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych podczas każdej z pór roku. Z kolei maty antypoślizgowe zapewniają odpowiedni przepływ wody i powietrza.

Unimat – najlepszy wybór z możliwych

Unimat wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta i spełnienie jego oczekiwań. Wycieraczki wykonywane są także na wymiar. Cechuje je nietuzinkowe wzornictwo oraz zastosowanie we wkładach czyszczących materiałów dostępnych w wielu kolorach i fakturach, które z łatwością można dopasować do aranżacji wnętrza. Wszystkie tworzone są z niezwykłą precyzją przy użyciu nowoczesnego sprzętu, którego część została zaprojektowana przez Unimat. Przedsiębiorstwo działa prężniej w całej Polsce oraz zaopatruje zagranicznych partnerów handlowych.

drzwi-wycieraczka
wycieraczka-unimat
uniamat-wycieraczka-przed-wejsciem-do-budynku
wycieraczka
unimat-wycieraczka-na-zewnatrz
wycieraczka-w-holu
unimat-wycieraczka-drzwi-obrotowe