Uroda stołu

uroda-stolu-czajnik-wzory

Uroda stołu - kilka słów o naszej firmie

Sklep Uroda stołu  mieści się w Święcanach. Jest to mała, malownicza miejscowość na styku województwa podkarpackiego i małopolskiego, na Pogórzu Ciężkowickim.
Ponieważ to co natura stworzyła jest dla mnie najpiękniejsze, wybierając towary do sklepu staram się wybierać te, które nawiązują do niej ( kształty i dekoracje z motywami roślinnymi i ludowymi). Wykorzystuję również kwiaty, gałęzie, szyszki do tworzenia bukietów i dekoracji, które prezentuję w aranżacjach stołu.
W swoim sklepie staram się sprzedawać wyroby wyprodukowane w Polsce przez rodzimych producentów. W ofercie mam piękne wyroby ze szkła i drewna, które powstają tutaj w najbliższej okolicy (Krosno, rejon Tarnowa, Żurowa).

Uroda stołu - ręcznie malowana ceramika artystyczna

Szukasz sposobu na piękną, oryginalną dekorację stołu? Z pewnością przypadnie Ci do gustu elegancka, ręcznie malowana ceramika. Rękodzieło stanie się funkcjonalną ozdobą w Twojej kuchni bądź salonie — zachwycisz swoich gości bez względu na okoliczności. Polska porcelana należy do jednych z najlepiej prezentujących się elementów dekoracyjnych wnętrz — rękodzieło z ceramiki nadaje pomieszczeniu charakteru i buduje w nim rodzinną atmosferę. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór zestawów stołowych, w tym talerzy, filiżanek, dzbanków i wielu innych. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy komplety dla 6, a nawet 12 osób, w których zachowana została taka sama kolorystyka i zbliżony wzór. Zachęcamy do przejrzenia każdej z przygotowanych przez nas pozycji. Zakupiona ceramika – stanowiąca rękodzieło artystyczne – należy do wyjątkowych ozdób polskiej produkcji.

Uroda stołu - ceramika tworzona z pasją

Nasza ceramika to rękodzieło tworzone z pasją przez osoby o niezwykłym talencie. Każdy detal namalowany jest w taki sposób, by cała kompozycja pozwalała stworzyć we wnętrzu niesamowity klimat i ciepłą atmosferę. Niepowtarzalnego uroku naszym wyrobom dodaje sam kształt i odpowiedni dobór kolorów — w większości są to wiosenne i letnie kwiaty. Zarówno zestawy, jak i pojedyncze produkty są wytwarzane również w nowoczesnym stylu. Porcelana z Polski jest wówczas pozłacana oraz w ciekawy sposób profilowana. Nie można też przejść obojętnie obok młynków do soli i pieprzu, kompletów do przypraw, eleganckich miseczek czy figurek. Nasza ceramika artystyczna nie jest tworzona z myślą o masowej produkcji, a co za tym idzie, rękodzieło to zostało wykonane niezwykle skrupulatnie.

kubek-w-kwiaty
uroda-stolu-kubek
kubek-niebieski
szklanki-w-koszyku
  • Firma Handlowa Tomasz Jarkiewicz
  • ul. Święcany 247
  • 38-242 Skołyszyn
  • +48 881 424 124
  • sklep@urodastolu.pl