VENTI

venti-lustro-komplet

VENTI - mamy to czego potrzebujesz!

Ponad 15 lat funkcjonowania na rynku szklarskim to czas, który pozwolił dostosować się firmie do zmiennych warunków panujących na rynku wnętrzarskim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu VENTI może dziś tworzyć produkty, które spełniają potrzeby klientów, niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Działalność firmy to przede wszystkim produkcja luster z podświetleniem LED, tradycyjnych i luster w ramach, obróbka szkła, realizacja zabudowy ze szkła lakierowanego typu LACOBEL, które można zastosować do kuchni, salonu, łazienki, ale też w hotelach czy częściach wspólnych realizacji deweloperskich. Kryteria, które przyświecają VENTI w codziennej pracy to jakość, innowacyjność i estetyka – ich konsekwentne włączanie w strategię biznesową przedsiębiorstwa pozwoliło na stworzenie bogatej oferty produktów. Przygotowując kolejne prototypy, inspiracją stają się najnowsze trendy. Pasja i zaangażowanie sprawiły, że firma z sukcesem prowadzi dziś sprzedaż luster na terenie całego kraju, jak i za granicą. Firma jest wciąż unowocześniana, by oferowane usługi i produkty w najwyższym stopniu spełniały oczekiwania wszystkich klientów.

VENTI - kilka słów o produkcji

Wszystkie lustra projektowane i wykonywane są w siedzibie firmy, gdzie znajdują się profesjonalne maszyny do obróbki szkła i luster. Każdy z produktów firmy VENTI można zamówić na wymiar, aby jak najlepiej dopasować go do swojego wnętrza. Firma realizuje również zamówienia indywidualne, a także duże projekty na zlecenia biur architektonicznych. W jej ofercie znaleźć można również niezależne oświetlenie wewnętrzne jak i kinkiety. Mogą być one montowane zarówno na lustrze, szafce lub dowolnym elemencie dekoracyjnym. Firma wykonuje też lustra pod indywidualne zamówienie klienta i zajmuje się wykonywaniem pomiarów oraz montażem luster wklejanych. Ramy luster wykonywane są z aluminium, stali nierdzewnej, drewna, MDF lub szkła. Jako dekoracja wykorzystywane są różne elementy: nadruki, wzory graficzne piaskowane lub grawerowane, kryształki, aplikacje szklane i lustrzane, jak również elementy zwiększające funkcjonalność, jak na przykład włączniki dotykowe. Niektóre modele produkowanych przez firmę VENTI luster mogą być zawieszane w pozycji pionowej lub poziomej. Do oświetlenia wykorzystywane są energooszczędne systemy emitujące białe, jasne, nieoślepiające światło typu LED, jak i nowoczesne sterowanie oświetleniem: wyłącznik dotykowy lub zbliżeniowy.

VENTI - lustra podświetlane LED

Oświetlenie w lustrach VENTI pozwala stworzyć niezwykłą atmosferę w każdym wnętrzu, oświetlając jednocześnie twarz delikatnym światłem. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii LED uzyskano naturalne światło, zużywając przy tym niewiele energii. Lustra z podświetleniem sprawdzą się zarówno w łazienkach, jak i w innych pomieszczeniach. Efekt podświetlenia uzyskiwany jest poprzez wypiaskowanie wzoru na tylnej stronie lustra. Stworzone w ten sposób półprzezroczyste obszary delikatnie przepuszczają światło.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ledów i nowatorskiej konstrukcji, udało się skupić maksymalną ilość światła w wyznaczonych miejscach, uzyskując niezwykłą przejrzystość. Szlifowanie krawędzi luster pozwala nadać im odpowiedni kształt i szlachetny wygląd, natomiast gładkość i niezwykły połysk tafli, uzyskiwany jest poprzez polerowanie ich powierzchni.
Postaw na Nowy Wymiar Luster.

venti-lustro-led
venti-lustro-do-lazienki
venti-lustro-czarne
  • VENTI Sp. Jawna
  • ul. Świdnicka 149
  • 58-200 Dzierżoniów
  • +48 74 830 20 04
  • +48 574 440 555
  • venti@venti.net.pl