Verde Avis

verde-avis-glowne

Verde Avis – Sklep z profesjonalnymi środkami czystości i chemią

Nasza oferta to profesjonalne środki czystości i chemia dla różnych gałęzi przemysłu. Proponujemy zróżnicowany asortyment: chemię profesjonalną, czyściwa przemysłowe, środki higieniczne, a także sprzęt i wyposażenie sanitariatów. Środki czystości i chemia są podzielone według zastosowań oraz typów powierzchni, do których są przeznaczone: tworzyw sztucznych, kamienia, tapicerki, PCV, wykładzin i wielu innych. Profesjonalne preparaty i płyny czyszczące gwarantują efektywność w sprzątaniu oraz usunięcie nawet najbardziej uporczywych lub starych zabrudzeń.

Szeroka oferta środków czystości i sprzętu do sprzątania

W naszym sklepie znajdziesz kompleksową ofertę środków czystości, wyposażenia sanitariatów oraz sprzętu do sprzątania. Wstępną selekcję przeprowadzamy za Ciebie – w każdej kategorii profesjonalnych środków czystości proponujemy najskuteczniejsze i najbardziej wydajne produkty. Stawiamy na wiodących producentów chemii oraz sprzętu.
Dzięki temu bez wychodzenia z domu możesz zrobić zakupy dla firmy sprzątającej, przedsiębiorstwa lub punktu medycznego. Profesjonalne środki czyszczące to najczęściej produkty w dużych opakowaniach, o sporej objętości, dlatego zamówienie przez internet i dostawa kurierem to najwygodniejszy sposób na ich doręczenie.

Verde Avis – Chemia profesjonalna i przemysłowa

Chemia profesjonalna to produkty, które w branży przemysłowej mają szerokie zastosowanie na różnych etapach: konserwacji, serwisu, czyszczenia i innych. Są to środki do mycia i odtłuszczania powierzchni różnego typu: wykładzin i dywanów, tapicerek, marmuru i kamienia, szkła, luster, tworzyw sztucznych. Oferujemy chemię przemysłową służącą do konserwacji, zabezpieczania i dezynfekcji różnych materiałów od wiodących producentów, takich jak: Pramol, Ecolab, Buzil, Johnson-Diversey czy Voigt.

Osobną kategorię tych środków stanowią produkty do gruntownego czyszczenia, które służą przede wszystkim do usuwania starych, polimerowych powłok, a także odtłuszczania i doczyszczania powierzchni.

verdeAvis_alcodor
verdeAvis_cerapur
verdeAvis_ceracid
verdeAvis_laminet