VHCT

vhct salon

VHCT - poznaj nas bliżej

VHCT to pierwszy producent betonu architektonicznego w Polsce. Nasze doświadczenie i kreatywność pozwoliły na stworzenie marki na europejskim poziomie. Nasza pasja do betonu architektonicznego przekłada się nie tylko na najwyższe parametry techniczne produktów, lecz także na walory estetyczne. . Zespół VHCT już od ponad 27 lat wykorzystuje swoją wiedzę, pasję i doświadczenie, by tworzyć unikalną technologię wykorzystywaną w produkcji płyt z betonu architektonicznego.

VHCT - oryginalna kolekcja płyt z betonu architektonicznego wpisująca się w trendy

W ofercie VHCT znajduje się ponad 65 wzorów płyt i paneli z betonu architektonicznego. Dzięki temu staliśmy się niekwestionowanym liderem wśród producentów betonu architektonicznego nie tylko w Polsce, ale również w Europie.
VHCT to kwintesencja minimalizmu, współczesnego designu oraz efektownej aranżacji na najwyższym poziomie.
Oryginalne
wzornictwo pozwala na uniwersalne zastosowania produktów VHCT. Kolekcja płyt 2D oraz 3D perfekcyjnie spełnia się w industrialnych loftach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, a także w domowym zaciszu.
Panele i płyty betonowe VHCT to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnego wykonania.

VHCT - w trosce o środowisko

Jako świadomy producent płyt z betonu architektonicznego tworzymy produkty wyłącznie z surowców naturalnych.
Nasze ekologiczne metody produkcji paneli z betonu architektonicznego zostały potwierdzone certyfikatami jakości CE i PZH.
Sklep VHCT w swoim asortymencie posiada również donice betonowe, które perfekcyjnie ozdobią każde wnętrze, ogród i taras.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć własną linię chemii budowlanej do betonu architektonicznego.

VHCT - ekskluzywne lamele betonowe 3D

Nasze lamelowe płyty to nowatorski produkt. Idąc za głosem dekoratorów wnętrz i spełniając oczekiwania naszych Klientów prezentujemy absolutną nowość w dekoracjach ściennych. Betonowe lamele to płyty z ryflowaną, regularną strukturą i formą. Z pewnością trwalsze niż ich drewniany odpowiednik. Te trójwymiarowe, unikalne płyty występują w bogatej kolorystyce. Możliwe jest montowanie płyt w poziomie, jak i pionie. Ich zastosowanie jest dość szerokie – mogą pełnić rolę nie tylko dekoracji wnętrza, lecz również przeznaczone są do montażu na elewacji. Mogą wypełnić całą ścianę lub stać się jej ciekawym akcentem. Dodatkowo nasze lamelowe panele wpłyną pozytywnie na akustykę wnętrza. Jesteśmy przekonani, że nasze betonowe lamele 3D staną się hitem aranżacji. Będą niecodziennym wykończeniem przestrzeni w domu, biurze czy lokalu. Podkreślą oryginalny charakter pomieszczania, wprowadzą niecodzienny klimat. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach loftowych, minimalistycznych, nowoczesnych czy bardziej klasycznych i eklektycznych.

Vhct ściana
Vhct mieszkanie
  • ul. Logistyczna 8
  • 55-040 Bielany Wrocławskie
  • 48 781 70 70 74
  • biuro@vhct.pl