VINGBERG

VIGEBERG-sauna-zdjecie-glowne

VINGBERG to spółka z wieloletnim doświadczeniem na rynku skandynawskim

Specjalizujemy się w branży Wellness&Spa produkując kompleksy saun ogrodowych zewnętrznych i balii. Nieustająco poszerzamy swoją ofertę wdrażając kolejne projekty do realizacji. Posiadamy linię tradycyjnych saun inspirowaną fińskimi wzorami, pracujemy również nad koncepcjami nowoczesnymi. Dzięki wysokiej klasy materiałom, doświadczeniu naszych pracowników i dostawców jesteśmy w stanie zapewniać najwyższą jakość usług i przyczyniać się do poprawy jakości życia naszych klientów.
Naszym priorytetem jest praca i produkcja w zgodzie z naturą.

Naturalna więź między człowiekiem a naturą…

Z miłości do natury, celebrowania wspólnych chwil i troski o zdrowie tworzymy produkty oparte na trzech filarach: funkcjonalności, nowoczesnym wzornictwie i technologii bliskiej naturze. Z pasji do aktywnego spędzania czasu, zainspirowani skandynawską filozofią życia, dajemy możliwość regeneracji i odprężenia w saunach i baliach wykonanych z najbardziej ekologicznego surowca, jakim jest drewno.

Jedyny w Polsce producent saun i balii ogrodowych z ThermoWood®

VINGBERG jest jedynym w Polsce producentem saun tradycyjnych i nowoczesnych wykonanych z fińskiej sosny ThermoWood®. Starannie wyselekcjonowana termowana sosna skandynawska sprowadzana jest do naszego zakładu produkcyjnego w Krościenku Wyżnym w województwie podkarpackim. To tutaj każdy produkt wykonujemy z najwyższą precyzją i dbałością o najdrobniejszy szczegół. I to właśnie stąd nasze balie i sauny trafiają do odbiorców w całej Polsce – począwszy od malowniczych zakątków górskich, poprzez mazurskie jeziora aż po piaszczyste nadbałtyckie plaże.

Wyjątkowa precyzja wykonania i dbałość o każdy szczegół…

VINGBERG to połączenie dwóch symbolicznych szwedzkich wyrazów: „ving”- skrzydło i „berg”- góra. Skrzydła są symbolem wolności, swobody i regeneracji, góra natomiast symbolizuje ostoję, czystość i naturę. Znak graficzny w postaci heksagonu jako symbol nauki, techniki i inżynierii. Jego forma oparta jest na połączeniu trzech elementów, które nawiązują do trzech największych państw skandynawskich (Szwecja, Finlandia i Norwegia).

vigeberg-sauna-drzewa
vigeberg-sauna-zdjecie-w-srodku
sauna-balia
vigeberg-sauna-zimna
vigeberg-sauna-noc
sauna-w-ogrodzie
sauna-w-ogrodzie-drzewa
  • VINGBERG POLSKA SA
  • ul. Pańska 96/83
  • 00-837 Warszawa
  • +48 514 978 805
  • +48 531 606 253
  • biuro@vingberg.pl