Vintro

vintro-farby-kredowe-no-seal

Farby kredowe, które idealnie sprawdzą się w Twoim domu

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju mebel czy element dekoracyjny pragniesz odnowić, potrzebujesz sprawdzonych farb doskonałej jakości. Takie właśnie są produkty brytyjskiej marki Vintro, której specjalnością są farby kredowe. Bezpieczne, bezzapachowe i ekologiczne rozwiązania sprawiają, że praca idzie gładko i przyjemnie. Co ważne, farby te mają niezwykłą wydajność, doskonale kryją, a także wytrzymują przez bardzo długi czas. Kremowa konsystencja umożliwia dotarcie w każdy zakamarek, a utrwalenie lakierem lub woskiem zapewni trwałość koloru. Farby kredowe są doskonałym produktem, który sprawdzi się zarówno w przypadku drewna, szkła, kamienia, plastiku, metalu, betonu, jak i laminatu, płytek, a nawet tkanin! Taka wszechstronność to gwarancja najwyższej klasy farb.
W naszym sklepie dostępne są one w różnorodnych kolorach, a także w puszczach o różnych pojemnościach. Już dziś możesz odnowić nimi wnętrze!

Szybsza i efektywniejsza praca z farbami kredowymi "No seal"

Renowacja i stylizacja mebli jeszcze nigdy nie była tak łatwa, jak teraz, gdy masz pod ręką farby kredowe bez woskowania “No seal”. Łatwe w użyciu, znacznie skracają czas oczekiwania na efekt, bo nie trzeba ich pokrywać zabezpieczającym woskiem ani lakierem.
To nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy! Po wyschnięciu farby Twój mebel jest już gotowy do użytku. Dodatkowym atutem produktu jest fakt, że jest on całkowicie ekologiczny. Farb kredowych bez woskowania “No seal” możesz używać na zewnątrz i wewnątrz, uzyskując matowe, aksamitne wykończenie. Wystarczy kilka ruchów pędzlem, by cieszyć się nowym meblem. W naszym sklepie znajdziesz wiele odcieni farb kredowych, które pozwolą Ci przeobrazić każdy przedmiot, na jaki tylko przyjdzie Ci ochota. Jako jedyni na polskim rynku posiadamy tak unikatowy oraz funkcjonalny produkt.

Vintro w rodzinnej pracowni renowacji mebli

Kiedy praca staje się pasją, realizacja kolejnych zawodowych celów jest realizacją własnych marzeń. Miejscem, w którym marzenia spełniają się każdego dnia, jest Warsztat Wołów – pracowania, która powstała z ciekawości i pragnienia odkrywania nowych technik i sposobów pracy. W naszym Warsztacie pojawiła się brytyjska marka Vintro. Chcieliśmy wyjść poza utarte na naszym rynku schematy i poszukać współpracy z kimś, kto ma podobne podejście do Naszego jednocześnie oferując najwyższej klasy produkty potrzebne w Warsztacie. Po wielu pozytywnych zaskoczeniach postanowiliśmy współpracować na stałe i od 2019 jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Vintro w Polsce. Mamy nadzieję, że zarówno wszystkie produkty marki Vintro jak i prace z naszego Warsztatu jeszcze nie raz Was zaskoczą.

Odkrywanie nowych możliwości

Tworzymy zespół, którego głównym spoiwem jest wspólna pasja. Przewodzi nam bez wątpienia Marcin – absolwent studiów artystycznych. Wspólnie zdobywana wiedza i doświadczenie, pozyskiwane umiejętności i pragnienie osiągania kolejnych celów sprawiły, że dzisiaj możemy podzielić się z Tobą tym, co dla nas najważniejsze – miłością do mebli, których nikt nie chce. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam dokonać rzetelnej i precyzyjnej selekcji dostępnych na rynku produktów. Rygorystycznej ocenie poddanych było wiele marek – ostatecznie pozostała z nami brytyjska marka Vintro. Produkty tego producenta zdecydowanie pozwoliły nam wyjść poza ogólnie przyjęte schematy.

Vintro idealny dla pasjonatów

Jako autoryzowany na Polskę przedstawiciel firmy Vintro, pragniemy przedstawić Ci bogaty asortyment oferowanych produktów i akcesoriów Vintro. Korzystając z przygotowanych propozycji, samodzielnie odnowisz swoje meble, dokonując wyjątkowej metamorfozy mieszkania! Brak towaru w magazynie nie jest dla nas problemem! Kupując produkt, którego fizycznie nie mamy, możesz mieć pewność, że specjalnie dla Ciebie zostanie on sprowadzony. Realizacja takiego zamówienia zajmuje nam zaledwie około pięciu dni!

 

vintro-szafka-zielona
vintro-shabby-chic
szare-meble-w-kuchni
vintro-szafka
brazowe-sciany-fotel-rozowy
  • ul. Żeromskiego 12
  • 56-100 Wołów
  • 690 - 279 - 280