Vismeb

Vismeb - meble na zamówienie

Witamy na stronie firmy VISMEB od kilkunastu lat wykonującej meble na zamówienie. Różnorodność naszej produkcji pozwala nam na realizację zamówień dla szerokiego grona klientów. Jesteśmy gotowi służyć naszą pomocą i wiedzą w realizacji Państwa projektów. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa. Naszym celem jest aranżacja i kompleksowe wyposażenie wnętrza. Wykonujemy meble na wymiar dla szkół, instytucji, firm, sklepów, salonów usługowych oraz klientów indywidualnych.

Przede wszystkim jakość!

Bezsprzecznie jest to kolejny argument, by wykonane przez nas meble na zamówienie pod wymiar, niezależnie od przeznaczenia, znalazły swoje miejsce w warszawskich domach, firmach, urzędach czy też szkołach. Co więcej, każdy klient, decydując się na ich zakup, ma wpływ na wybór materiałów, kolorystykę, a także może liczyć na specjalistyczne porady nie tylko w tym zakresie, ale również w doborze właściwych akcesoriów dla projektowanego np. zestawu do salonu lub biura. Systemy otwierania, elementy wykończeniowe w dużej mierze decydują zarówno o funkcjonalności mebli na wymiar, a więc komforcie użytkowania, jak i ich designie. Nie zapominajmy również, że obok wysokich walorów użytkowych, to ich wymiary ściśle odpowiadają konkretnemu wnętrzu.

Gwarancja właściwej aranżacji

Jako wykonawca mebli na wymiar staramy się podczas konsultacji z klientem przedstawić najlepsze dla danego zamówienia rozwiązania, które jednocześnie zagwarantują właściwą aranżację, najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny zaprojektowanych: kuchni, również z blatami z konglomeratu, szaf wnękowych i wolnostojących, mebli łazienkowych odpornych na wilgoć, garderób, komód, stołów, zabudów, łóżek, także ze ściany, półek i schowków, bibliotek, recepcji.

  • ul. Stanisława Moniuszki 2
  • 05-270 Marki
  • tel. 501 194 339
  • tel. 513 330 331
  • vismeb@vismeb.pl