VitaSpa

vita-spa-nowa-era-relaksu

VitaSpa - dlaczego my?

Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem amerykańskiej marki VitaSpa. Zajmujemy się realizacją instalacji od projektu poprzez realizację, aż po serwis. Dożywotnia gwarancja na konstrukcję. 100% gwarancja satysfakcji oraz gwarancje dystrybutora na wanny oraz części. Instalacja wanny z hydromasażem u klienta trwa około 4 godzin. Termin realizacji jest uzależniony od wybranego modelu, pomysłów klienta oraz dostępności terminów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej!

VitaSpa - najwyższa jakość

Dobrze zbudowana wanna zaczyna się od doskonałej konstrukcji. Kupując VitaSpa masz pewność, że wykorzystane technologie są gwarancją wieloletniej satysfakcji. Lata doświadczenia doprowadziły do stworzenia kolekcji wanien które pozwolą beztrosko cieszyć się spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi. W wannach serii 700 oraz 500 stosujemy jedynie stalowe ramy. Charakteryzują się one największą wytrzymałością. Wykonane w technologii bezkorozyjnej. Podłoże pod wanną jest zabezpieczone specjalną izolacją ABS Sealed Base która jest integralną częścią naszych wanien. Zabezpiecza ona wannę przed utratą ciepła oraz zapobiega gromadzeniu się wilgoci. Tak zaprojektowana konstrukcja pozawala na bezproblemowe użytkowanie i serwisowanie.
Obudowy wanny wykonane są z opatentowanego kompozytu Excel-X™ który doskonale imituje naturalne drewno. Excel-X™ jest ekologiczny, nie odbarwia się i nie plami. W serii 300 oraz 100 dostępne kolory: Pecan, Gray, Mocha. W serii 700 oraz 500 dostępne kolory: Pecan Ridge, Resort Gray, Modern Mocha.

VitaSpa - zanurz się w doskonale czystej wodzie

Jakość wody jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na komfort użytkowania wanien SPA.
Aby zapewnić doskonałą jakość wody nasze wanny wykorzystują technologie ozonowania oraz lamp UV. Woda jest nieustannie filtrowana i oczyszczana przez wydajne filtry. Ich konstrukcja i montaż zapewniają doskonały dostęp i łatwość w serwisowaniu.
System utleniaczy nabojowych The CleanZone™ Ozone pozwala ograniczyć używanie środków chemicznych do czyszczenia wody. Nasze wanny wykorzystują również technologię światła UV CleanZone™ II UVC. Jest to metoda oczyszczania wody pitnej. CleanZone™ II zabija 99,9% mikroorganizmów, bakterii, wirusów i pasożytów.

jacuzzi-w-ogrodzie-brazowe
jacuzzi
vita-spa-jacuzzi-brazowe
vita-spa-jacuzzi-na-dworze