Vizja szkła

vizja-szkla-schody-drewniane

Doświadcznie na rynku wytwórstwa szklanego

Posiadamy doświadczenie na rynku wytwórstwa szklanego od przeszło 10 lat. W tym czasie nieustannie doskonaliliśmy swój warsztat i umiejętności, wytwarzając nowe produkty i stosując zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dzięki temu dzisiaj możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w produkcji, obróbce i montażu elementów szklanych. W swojej pracy wykorzystujemy szkło najwyższej jakości, co sprawia, że naszym klientom proponujemy niezawodne rozwiązania, które będą dobrze wyglądać i służyć przez wiele lat. Dbamy o naszych klientów już od pierwszego kontaktu, udzielając fachowego doradztwa i dobierając najwłaściwsze materiały użytkowe. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i doświadczonymi pracownikami, dzięki czemu możemy wykonać dla Państwa każdy element o dowolnej strukturze, wielkości czy kształcie. Nasze usługi w zakresie obróbki szkła obejmują m.in. szlifowanie, piaskowanie, hartowanie, lakierowanie, laminowanie, klejenie oraz bezpieczny transport i rzetelny montaż.

Profesjonalne realizacje ze szkła

Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania w nowoczesnych aranżacjach dostosowane do indywidualnych wymogów każdego z klientów. Oferujemy wytwarzanie wysokiej klasy komponentów ze szkła laminowanego i hartowanego jak również fachową obróbkę i montaż przygotowanych elementów szklanych. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. lustra, kominki, balustrady, schody, witryny, ściany, podłogi, drzwi, kabiny prysznicowe, daszki, gabloty, ekrany LCD w szkle, elementy zabudowy i indywidualne nadruki. A wszystko wykonane z wysokiej jakości szkła dobranego do rodzaju produkcji.

Indywidualne podejście do klienta

Jesteśmy z naszymi klientami od pierwszego kontaktu, doradzając w wyborze właściwego rodzaju szkła dla konkretnych potrzeb, dokonując rzetelnych pomiarów, tworząc zamówione wyroby, dostarczając je i montując, by jak najlepiej służyły swoim użytkownikom. Współpracujemy z firmami budowlanymi i deweloperskimi a także z marketami, producentami mebli i wytwórcami wyposażenia łazienek, zakładami ślusarskimi i firmami architektonicznymi, wykonujemy także zamówienia dla klientów prywatnych. Jako że obsługujemy zróżnicowanych klientów o zdywersyfikowanych potrzebach, jesteśmy w stanie dostosować swoją produkcję do każdego rodzaju zamówienia.

vizja-szkla-zabudowa-kuchenna
vizja-szkla-lazienka-zielona
vizja-szkla-lazienka