Voglio

Voglio - beton architektoniczny

Trudno napisać o sobie coś co nie będzie banałem jak stwierdzenie: beton to nasza pasja.  Bo tak nie jest.  Beton to tworzywo wdzięczne, pozwalające na kreacje form z zaskakującym efektem estetycznym. Pozwalający na łączenie przeciwieństw jak surowość i ciepło, jak twardość i aksamit, jak defekt i estetyczna doskonałość przeciwieństw.  To właśnie jest coś co nas urzeka, popycha do pracy i działań twórczych.

Wysoki standard estetyczny

Voglio to projekt nastawiony na wysoki standard estetyczny produktów z betonu architektonicznego. Nasz materiał jakim jest beton architektoniczny w klasie technicznej GRC, to tworzywo elastyczne pozwalające na szerokie zastosowanie i modelowanie. Dzięki wysokim wytrzymałościom betonu architektonicznego GRC, mamy możliwość tworzenia betonowych umywalek z wyraźnie cieńszymi ściankami. Idea Voglio jako producenta betonu architektonicznego, to stworzenie kolekcji umywalek betonowych które formą same z siebie zaprzeczają standardowemu skojarzeniu, że beton to materiał ciężki.

Nasza kolekcja

W naszej kolekcji umywalek i zlewów betonowych, można znaleźć wzory o dużych rozmiarach, do zastosowania w ekskluzywnych salonach kąpielowych. Po drugiej stronie kolekcji umywalek z betonu architektonicznego stoją małe misy, doskonale komponujące się w niewielkich przestrzeniach.  Nasza wiedza o betonie architektonicznym, modelowaniu betonu i formowaniu betonu, pozwala na wykonywaniu również umywalek betonowych pod indywidualne zamówienie i wzory.