Vratislavia meble

Vratislavia-meble-klatka-dla-psa

Jak to się u nas robi…

Najpierw rodzi się pomysł, który następnie przeradza się w szczegółowy, dopracowany projekt. Realizacja jest naszą ulubioną częścią całego procesu – kochamy pracować z drewnem i przede wszystkim sprawiać radość Klientom. Nasz zespół – ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem – zawsze dokłada wszelkich starań, aby mebel zachwycał nie tylko swoim wyglądem, ale i funkcjonalnością.

Każdy robi to, co umie najlepiej

Duet projektantów na bieżąco śledzi współczesne trendy wnętrzarskie. Inspiracją są wnętrza z całego świata i choć nie wszystkie da się „przenieść” w nasz region, starają się choćby zaznaczyć w swoich projektach choćby ideę inspiracji. W zespole mamy nieocenionych specjalistów, w tym technologa, który pomysły projektantów przekuwa w praktyczne rozwiązania tak, aby meble nie przysparzały problemu zarówno stolarzom jak i ich przyszłym użytkownikom. Nasi ludzie dbają też o dobór materiałów najwyższej jakości, które sprowadzamy głównie od lokalnych producentów, wspierając to, co polskie. Wychodzimy z założenia, że co dobre, powinno zostać docenione.

Nasze meble

Na stronie internetowej firmy Wanat czeka intuicyjny sklep internetowy, który zaprasza do odwiedzenia każdej z kilku zakładek. Poruszając się po propozycjach, można w prosty sposób znaleźć produkty, jakie powinny zagościć w każdym stylowym wnętrzu. W doborze mebli pomogą konsultanci. Odpowiedzą na wszystkie pytania i wesprą każdy proces decyzyjny. Przygotują także indywidualne możliwości umeblowania dopasowane do danego wnętrza z uwzględnieniem preferencji klienta.

Vratislavia-meble-stolik-do-kawy
Vratislavia-meble-stol
Vratislavia-meble-komoda
Vratislavia-meble-stolik-kawowy