Wakacje nad morzem, czyli jakie atrakcje czekają w Ustroniu?

Szum morskich fal, przyjemnie grzejące słonko i dzieci bezpiecznie bawiące się pod opieką animatora. Ty właśnie wylegujesz się na leżaku i sączysz owocowy koktajl zastanawiając się, na jakim masaż masz właśnie ochotę. Brzmi doskonale?

Z tego artykułu dowiesz się:

– gdzie jechać na wakacje z dziećmi?
– jakie atrakcje czekają na dorosłych?
– co hotel Skal proponuje najmłodszym?

Bałtyk idealnym miejscem na wakacje

Choć nasze polskie morze nie zawsze jest na tyle ciepłe, by się w nim pluskać, to plażowe krajobrazy skutecznie rekompensują brak sprzyjającej pogody. Na wakacje warto wybrać miejsce, które oferuje nie tylko dostęp do plaż, ale również inne atrakcje gwarantujące rozrywkę podczas deszczu czy niższych temperatur.

 

Hotel Skal położony w Ustroniu Morskim zapewnia liczne atrakcje o każdej porze roku. Tutaj czekają komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty oraz restauracje serwujące pyszne dania skomponowane z regionalnych składników. Obiekt proponuje 6-dniowy pakiet, podczas którego wypoczniesz, będziesz się świetnie bawić i naładujesz baterie na powakacyjny czas. 

 

Hotel Skal

Wakacje nad morzem.

Aktywny relaks czy słodkie lenistwo?

Hotel Skal zaprasza w swoje progi zarówno amatorów długich spacerów i sportu, jak i tych, którzy wypoczynek utożsamiają z wylegiwaniem się na plaży z drinkiem w dłoni. Pakiet przygotowany specjalnie na wakacje obejmuje między innymi:

 

 • noclegi z wyżywieniem,
 • wstęp do bogatej strefy wellness i sali fitness,
 • pobyt w kompleksie basenowym,
 • seans w grocie solnej,
 • wieczorki muzyczno-taneczne.

 

Warto zapoznać się też z ofertą SPA. Masaże, orientalne zabiegi, naturalne kosmetyki i fantastyczne rytuały czekają, by dać ci czystą przyjemność.

 

To wszystko zorganizowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. A jeśli lubisz wycieczki, na których możesz poznać nowe, ciekawe miejsca, to ucieszysz się z faktu, że w okolicy Hotelu Skal znajduje się sporo atrakcyjnych obiektów. Wśród nich:

 

 • korty tenisowe,
 • stadnina koni,
 • latarnie morskie,
 • rejsy wycieczkowe.

 

W samym hotelu istnieje możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking, rowerów czy rolek. Ty decydujesz, jak masz ochotę się zrelaksować.

Co ciekawego czeka na maluchy?

Dzieci to najsurowsi recenzenci wszelkich rozrywek i atrakcji. W hotelu Skal doskonale o tym wiedzą, więc szkraby mogą liczyć na ciekawe formy spędzania czasu. Obiekt jest wyposażony w między innymi w salę zabaw i zapewnia dostęp do popularnych konsol jak Xbox. Czekają gry planszowe, warcaby, szachy i stół do ping ponga. Ale to oczywiście nie wszystko!

 

W pakiecie wakacyjnym twój maluch weźmie udział w różnych warsztatach prowadzonych pod okiem doświadczonych animatorów. Hotel Skal organizuje:

 

 • warsztaty kulinarne i plastyczne,
 • pokazy latawcowe,
 • pokazy sztuki cyrkowej oraz iluzji,
 • kreatywne zajęcia z pianki do modelowania.

 

Cała twoja rodzina może liczyć na doskonałą zabawę. Już teraz warto zaplanować pobyt, by mieć pewność, że miejsca wystarczy dla wszystkich 🙂

 

Napisany przez
Więcej od Julia
ILOFTU
ILOFTU - sprawimy, że zakochasz się w swoim wnętrzu.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *