Walę w tynki czy obchodzę Walentynki? Walentynki 2023

Temat dość ważny, bo w końcu o MIŁOŚĆ chodzi, ale przecież możemy podejść do tematu trochę swobodniej. Miłość jest ślepa, jak mawia porzekadło, zatem czasem z miłości zakochani próbują przebić głową mur.

Gdzie spędzić Walentynki?

W tym roku, święto zakochanych wypada we wtorek — dla jednych to sama radość, dla innych utrapienie. W każdym razie — niezależnie od tego, kiedy 14 lutego wypada, większość zakochanych głowi się, czym tu zaskoczyć, albo jak wyznać miłość tej drugiej połówce. Biżuteria, kolacja, balsamy, perfumy, a nawet czerwona bielizna — to najszybciej przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o walentynkowym prezencie. 

 

Trochę rzadziej decydujemy się na wyjście na miasto. Przytłaczająca może być aura wszechobecnych serduszek, pełnych lokali i aż nadto okazywanej miłości — choć myślę, że to raczej pożądanie. 

 

Pomyślałam sobie, że chciałabym Wam podpowiedzieć coś, gdzie oboje skorzystacie, Wasz związek może się wzmocnić, a ciało i zmysły totalnie wyluzować. 

 

Dokładniej mówiąc, mam dla Was kilka propozycji wspólnego weekendu poza domem, gdzie przez kilkanaście godzin będziecie mogli potraktować z miłością nie tylko siebie, ale i Wasze ciała. Propozycje są też idealne dla singli 😉 w końcu, okazywanie miłości sobie, to początek drogi do kochania kogoś innego 😉 

 

Walentynki nad morzem

Zacznę od propozycji nad morzem. Szum fal, zachody słońca odbijane w tafli wody… a to nie koniec. Masaże, rytuały, SPA i najpiękniejsze widoki z okna znajdziecie w Hotelu Skal w Ustroniu Morskim. 

 

Hotel poza komfortowymi pokojami oddaje do Waszej dyspozycji całe zaplecze SPA & WELLNESS, gdzie znaleźć można strefę masażu, strefę rytuałów i terapii ciała, zabiegi na twarz, dłonie, ale i zaplecze saun. 

 

Można skorzystać z gotowych propozycji spędzenia weekendu, gdzie plan spędzenia wspólnie czasu, został, już ułoży przez specjalistów. https://www.skal-hotel.pl/

Miłość nad jeziorem?

Kolejna propozycja to Mazury. Co prawda, miłość na Mazurach podobno można znaleźć latem, ale! Stop! Zagalopowałam się… Przecież z miłością życia tam będziecie 😉 Zatem tym razem propozycja od Hotelu Mikołajki w Mikołajkach. 

 

Jeziora, lasy, cisza i tylko melodia Waszych miłosnych uniesień… Czy może być coś bardziej romantycznego? Hotel również przygotował gotową propozycję na ten czas. Myślę sobie, że to miejsce jest na tyle urokliwe, że jak nie Walentynki, to z pewnością pojawi się niejedna okazja, aby albo do niego wrócić, albo dopiero się z nim zaprzyjaźnić. https://www.hotelmikolajki.pl/

Walentynki blisko natury

I na koniec przygotowałam coś wyjątkowego. Nim przejdę do sedna — odpowiedzcie sobie na pytanie — czy miłość uskrzydla? W tym pierwszym okresie zakochani czują się jakby byli kilka centymetrów ponad chodnikami… I to miejsce sprawi, że znowu poczujecie się jak na samym początku! Zapraszam Was w progi apartamentów „W drzewach” Pensjonat jest zawieszony kilka metrów nad ziemią. Oprócz bliskiego kontaktu z naturą możecie też spełnić swoje pragnienia z dzieciństwa o domku na drzewie. Pensjonat oferuje organizację niezapomnianych zaręczyn jak z bajki. Dodatkowo istnieje możliwość lotu balonem… Ach! Cudowne miejsce! Znajdziecie je w Nałęczowie. http://wdrzewach.pl/

 

Czy tylko w Walentynki powinniśmy zabrać drugą połówkę na niezapomniany weekend? Oczywiście, że nie — zapiszcie sobie te podpowiedzi — może przydadzą Wam się też przy innej okazji. 

 

Jeśli wybierzecie się do jednego z tych obiektów, koniecznie podzielcie się ze mną swoją opinią na temat wizyty 😉 jestem ciekawa Waszych wrażeń. 

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Nowoczesne włączniki światła – zakochaj się w kolekcji TOUCH
Włączniki światła marki Nota Bene - zobacz, dlaczego są wyjątkowe.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *