zdjęcie początkowe_Easy-Resize.com

Walls - opatentowana metoda produkcji

Różnorodność. Praktyczność. Komfort. To właśnie te idee przyświecały nam, podczas pierwszych prób wynalezienia doskonałego zamiennika glazury czy szkła, który byłby jednocześnie tańszy, lżejszy i łatwiejszy w utrzymaniu. Dziś innowacyjna i opatentowana metoda produkcji WALLS — płyty MDF wysokiego połysku w technologii Hot Coating podbiła już Stanu Zjednoczone, Litwę, Łotwę, Czechy i Niemcy, a od 2016 roku dostępna jest również w Polsce w najlepszych sklepach meblowych i marketach budowlanych.

 

Walls - wykorzystywana wysoka jakość materiałów

Wszystkie produkty są wytwarzane na nowym niemieckim sprzęcie najnowszej generacji z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Wykorzystujemy tylko solidne płyty MDF, posiadamy certyfikat na warstwę paneli, farby sprowadzamy ze Szwajcarii, a kleje z Hiszpanii. A wszystko po to, aby zapewnić produkt najnowszej generacji. Oferujemy sprytne i niedrogie panele do kuchni, jadalni, a także do sypialni jako np. elementy dekoracyjne szaf.

Wzornictwo paneli ściennych Walls

W naszej galerii dostępna jest bogata gama produktów, a wiele z nich oferujemy bezpośrednio bez konieczności oczekiwania. Ciągle pracujemy nad wprowadzeniem nowych modeli, śledząc światowe trendy. Doskonale wiemy, że każda kultura i każdy kraj ma inne gusta i wyczucia stylu. Właśnie dlatego nasza oferta deseni jest tak bogata. Wprowadziliśmy możliwość zastrzeżenia wybranego wzoru dla danego dostawcy — po to, aby pomóc rozwijać biznes tym najbardziej kreatywnym indywidualistom i architektom wnętrz.