Wanat Meble

Wanat to rodzinna firma, która od przeszło 100 lat nieprzerwanie zajmuje się niezwykłą sztuką meblarstwa. W 1905 roku powstał pierwszy warsztat stolarski. Z czasem przedsiębiorstwo zaczęło się także specjalizować w projektowaniu oraz tworzeniu wyposażenia do wnętrz.

Wanat Meble – wysokiej jakości meble i wyposażenie wnętrz dla każdego

Obecnie Wanat jest firmą z ogólnopolskim zasięgiem. Aż w pięciu salonach w Polsce oferuje klientom innowacyjne meble od renomowanych polskich producentów oraz wyposażenie wnętrz własnej produkcji. Główną ideą przedsiębiorstwa jest dostarczanie produktów oraz usług światowej sławy.

Wanat Meble łączy design i komfort użytkowania

Bogaty asortyment obejmuje komplety wypoczynkowe ze skór naturalnych, meble do biura, drewniane meble do jadalni i sypialni oraz meble z litego drewna do salonu. Wszystkie tworzone są z najwyższej jakości surowców, które zapewniają im doskonałą trwałość na lata. Utrzymane w stylu nowoczesnym i klasycznym. Meble Wanat są funkcjonalne i komfortowe. Wyróżnia je niepowtarzalny design. Oferta firmy stale się poszerza, a jej klienci mogą liczyć na atrakcyjne, często aktualizowane promocje. Przedsiębiorstwo dba o potrzeby użytkowników, więc stale proponuje im nowe produkty powstałe w oparciu o najgorętsze trendy wnętrzarskie.

Sztandarowymi produktami są meble łączące niezwykłe piękno z wygodą użytkowania. Wśród nich czekają między innymi sofy, kanapy, narożniki czy fotele i pufy. Meble Wanat stawiają na styl, nie rezygnując z komfortu.

Sklep internetowy Wanat Meble – na miarę XXI wieku

Na stronie internetowej firmy Wanat czeka intuicyjny sklep internetowy, który zaprasza do odwiedzenia każdej z kilku zakładek. Poruszając się po propozycjach, można w prosty sposób znaleźć produkty, jakie powinny zagościć w każdym stylowym wnętrzu. W doborze mebli pomogą konsultanci. Odpowiedzą na wszystkie pytania i wesprą każdy proces decyzyjny. Przygotują także indywidualne możliwości umeblowania dopasowane do danego wnętrza z uwzględnieniem preferencji klienta.

tel. + 48 794 060 060
tel. + 48 790 358 919
biuro@meble-wanat.pl