Ravon

space-komiks-2-kobieta-1-kopia_Easy-Resize.com

Jakie produkty oferuje Ravon?

Ravon to firma zajmująca się projektowaniem i ręcznym tworzeniem umywalek, wanien oraz produktów sanitarnych. Od początków swej działalności na rynku zapewnia klientom najlepsze rozwiązania, cieszące się dużym uznaniem wśród partnerów. Swoją produkcję opiera na wiedzy oraz doświadczeniu wielu pokoleń artystów oraz rzemieślników. Dzięki temu powstają innowacyjne dzieła. Pomysły na nie biorą się z obserwacji zmieniającego się świata, ludzi i ich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Stworzone przedmioty w pełni nadążają za dynamiką dzisiejszych czasów. Mają ciekawe, nowoczesne formy. Są praktyczne, funkcjonalne, designerskie, łatwe w obsłudze i proste w pielęgnacji. Produkty tworzone są z nowych, certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. Bardzo trwałych oraz umożliwiających uzyskanie niezwykle finezyjnych kształtów.

Jak powstają oryginalne projekty?

Każda wizja Studia Projektowego Ravon najpierw nanoszona jest na kartkę, a następnie przenoszona do komputera i specjalnego programu graficznego, gdzie powstaje gotowy projekt. Umożliwia to współpraca z doświadczonymi projektantami, odwiedziny światowych targów, a także śledzenie nowości, które pojawiają się na rynku wyposażenia łazienek. Zaś rozmowy z osobami z branży przekładają się na nowe pomysły produktów. Prawdziwym hitem wśród produktów firmy są personalizowane wanny i umywalki. Jako użytkownik możesz samodzielnie wybrać kolor, kształt i dekoracje, jakie znajdą się na armaturze łazienkowej. Twojej uwadze szczególnie polecamy obejrzeć gotowe realizacje wanien, które zachwycają nieszablonowym wykończeniem. Chcesz, aby na Twojej wannie pojawiła się podobizna muzycznego idola? A może powinien się na niej znaleźć kadr z ulubionego filmu? Ravon stworzy dla Ciebie projekt i wykona wannę uszytą na miarę Twoich potrzeb.

Magia rękodzieła

Na każdym etapie produkcji w Ravon czuwają zespoły ludzi, które dbają o solidne i precyzyjne wykonanie, zgodnie z koncepcją. Wszystkie wanny i umywalki są pracą ludzkich rąk, tj. rzemieślników – profesjonalistów. A użyte do ich stworzenia materiały potrzebują bardzo dokładnej, ręcznej obróbki, która czyni je trwałymi, mocnymi i wysublimowanymi. Dzięki produktom Ravon stworzenie wymarzonej łazienki jest niesamowicie proste.

ravon-umywalka-wolnostojaca-biala-saxo
ravon-umywalka-wolnostojaca-czarna-euphoria
ravon-umywalka-nablatowa-rozowa-genesis
ravon-wanna-wolnostojaca-zlota-euphoria
  • ul. Wiślana 38
  • 00-092 Łomianki
  • tel. 530 426 923