White Raven

stol-krzesla-do-jadalni

Dlaczego biały kruk?

White Raven to pracownia tworząca designerskie stoły drewniane z żywicą epoksydową. Znajdziesz tu zarówno gotowe produkty, dostępne w naszym sklepie, jak również inspiracje, które pomogą Ci stworzyć Twój unikalny projekt. Nasza pracownia to miejsce, w którym powstają zarówno klasyczne, jak i nowoczesne realizacje, wszystkie tworzone ręcznie, w duchu ekologii. W naszej ofercie znajdują się również stylowe dodatki do domu takie jak zegary oraz stoliki kawowe.

White Raven - stół sercem domu

Stół jest jednym z ważniejszych elementów w domu. To miejsce, przy którym jemy, ale też zasiadamy z rodziną i przyjaciółmi, spędzamy wspólnie czas nie tylko przy posiłkach. Każdy z nas wybierając stół do własnego mieszkania czy domu, chciałby, aby jego dom nosił w sobie dużą dozę unikalnego charakteru, stanowiącego odzwierciedlenie indywidualnego gustu jego mieszkańców.

White Raven - tworzymy wyjątkowe okoliczności

Połączyło nas zamiłowanie do pięknych wnętrz i przedmiotów. To, co nas zainspirowało to ponadczasowość, natura, trwałość drewnianych mebli i akcesoriów. W oparciu o te wartości realizujemy unikalne projekty, żebyś Ty mógł cieszyć się niepowtarzalnym klimatem w swoim otoczeniu.

White Raven - drewniany stół do jadalni Santiago

Stół do jadalni tworzy blat z deski litego drewna suar oraz dwie metalowe nogi malowane proszkowo na kolor czarny.
Miejsce personalizacji stanowią wycięcia w blacie – marki o kształcie zbliżonym do elipsy. W ramach personalizacji, uzupełniono je mchem chrobotkiem o dwóch odcieniach zieleni: Apple Green i Forest Green. Zatopieniu mogą być poddane dowolne elementy, mieszczące się w wymiarach wyciętej w drewnie marki. Niektóre detale mogą zostać zatopione tylko u nasady (np. kamienie, rośliny), dzięki czemu zostaną zamocowane, a jednocześnie stworzą oryginalną fakturę różniącą się w dotyku od gładkiej powierzchni drewna czy żywicy. Istnieje możliwość stworzenia miejsca na rośliny żywe, poprzez wylanie z żywicy elementów umożliwiających przechowywanie kwiatów lub donic. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału jakim jest lite drewno, każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i może różnić się od stołu na zdjęciu. Przebarwienia, sęki, pęknięcia i ubytki w produkcie są przeznaczeniem, świadczą o naturalnym pochodzeniu drewna i nie podlegają reklamacjom.

white-raven-zegar
stolik-kawowy
white-raven-stol
white-raven-biurko
white-raven-stol-niebieski