Wiechameble

wiechameble-kuchnia-z-trzema-chocerami

Wiechameble – wieloletnie doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenia w produkcji i montażu mebli. Naszą domeną są nowoczesne i funkcjonalne meble kuchenne na wymiar, projektowane i wykonywane według indywidualnych zamówień. Wykonujemy również meble łazienkowe, pokojowe, biurowe, garderoby i sypialnie , oraz różnego rodzaju szafy i meble laboratoryjne. Nasze meble dzięki indywidualnemu podejściu do klienta sprawdzają się zarówno w starym budownictwie, w domach, w blokach, w małych kuchniach jak i nowych domach gdzie wykonujemy wszelkiego rodzaju meble pod wymiar.

Jak to się zaczyna?

Nasza współpraca z klientem zaczyna się od pomiaru i projektu, w których czasie służymy radą i pomocą w doborze materiału, koloru i formy mebli, a także niezbędnych akcesoriów i sprzętu AGD.

Co nas wyróżnia?

W naszych meblach stosujemy najlepsze akcesoria meblowe wiodącej na rynku meblowym firmy BLUM, której największą zaletą jest mało teraz spotykana jakość i dożywotnia gwarancja na swoje akcesoria. Wykonany przez nas montaż mebli u Państwa sprawia, że jakość wykonanej pracy cieszy przez długi czas. Mamy nadzieję, że prezentowane meble i akcesoria zachęcą do skorzystania z usług bądź współpracy z firmą Wiechameble.

wiechameble-salon-z-lustrem
wiechameble-kuchnia-z-wyspa
wiechameble-kuchnia-w-loftowym-stylu
wiechameble-kuchnia-z-zielonymi-frontami