WinyLove

winylowe-salon

WinyLove - poznaj naszą firmę

W WinyLove oferujemy elastyczne oraz tekstylne podłogi klasyczne i nowoczesne doskonale dopasowane do rodzaju i charakteru Twojego wnętrza! Wspieramy Cię na każdym etapie współpracy – od konsultacji, przez doradztwo i spotkanie w naszym showroom’ie, aż po zakup i ewentualną pomoc w montowaniu zakupionych produktów bezpośrednio w Twojej przestrzeni mieszkalnej lub firmowej. Stawiamy na rozwój naszej firmy i z tego powodu nie tylko rozszerzamy naszą bazę Klientów o kolejne województwa, ale również wprowadzamy do naszej oferty kolejne produkty i usługi, takie jak: profile aluminiowe, czy podłogi PCV Fortelock. Naszym celem jest umożliwienie zdobycia potrzebnych produktów i niezbędnych do ich zamontowania elementów w jednym miejscu, aby planowanie Twojej nowej przestrzeni było czystą przyjemnością!

WinyLove - u nas znajdziesz najlepsze marki na rynku

W WinyLove współpracujemy z najlepszymi na rynku markami, aby móc proponować rozwiązania cechujące się nie tylko unikatową estetyką, ale przede wszystkim trwałością i odpornością. Wiemy, jak ważne jest dbanie o zakupione produkty, dlatego w swojej ofercie posiadamy również środki czystości firmy Swish, które cechują się niezbędnymi właściwościami, takimi jak działanie biobójcze, czy antybakteryjne – dzięki którym zadbasz o czystość i bezpieczeństwo w swojej nowej-podłogowej przestrzeni!

WinyLove - nasza oferta podłóg

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze dobrane pokrycie podłogowe może w dużym stopniu wpłynąć
na ogólną aranżację wnętrza – mowa nie tylko o uwydatnieniu doskonałych proporcji, dobraniu idealnych tonacji, czy struktur, ale także o zaburzeniu wcześniej przyjętego zamysłu. Wiemy, że możliwość zapoznania się z materiałami wykorzystywanymi do pokrycia posadzek jest niezwykle pomocna, dlatego zapraszamy do naszego showroom’u w Gdańsku, gdzie będziesz miał możliwość porównać nie tylko barwy, ale i struktury proponowanych przez nas rozwiązań, takich jak: panele i płytki winylowe LVT, podłogi PCV Fortelock, wykładziny dywanowe, wykładziny PVC, linoleum. W ofercie posiadamy także: listwy przypodłogowe do wykładzin, paneli płytek, środki czystości.

winylowe-panele
winylowe-probki-paneli
wykladzina
lazienka-marmurowa