Wiomar

Wiomar - kilka słów o firmie

Tworzymy meble kuchenne pod indywidualne zamówienie od 2009 r. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, dla których realizacja niepowtarzalnych projektów to przede wszystkim pasja. Dlatego staramy się aby Państwa oczekiwania były odzwierciedlone w każdym detalu produkowanych przez nas mebli. Zadowolenie Klienta i jakość to nasze priorytety.
Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. W naszym portfolio znajdują się zarówno pełne zabudowy kuchenne jak i pojedyncze meble. Oferujemy szeroki wybór frontów meblowych, akcesoriów, okuć oraz wszystkich innych rozwiązań dostępnych na rynku. Podejmujemy wyzwania w zakresie najbardziej nowatorskich i nietypowych projektów.
Produkujemy meble kuchenne w szerokim zakresie cenowym. Jednak niezależnie od budżetu Klienta stawiamy na materiały wysokiej jakości, które charakteryzują się trwałością przez długie lata użytkowania.

Wiomar - nasza oferta

Zdajemy sobie sprawę, że wybór mebli kuchennych to spore wyzwanie. Dlatego wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Wspólnie przechodzimy przez cały proces wyboru oraz projektowania wymarzonej zabudowy kuchennej. W pierwszym etapie dokonujemy pomiarów kuchni a przed podpisaniem umowy prezentujemy kilka alternatywnych projektów. Następnie wprowadzamy w nich ewentualne modyfikacje oraz wybieramy materiały wykończeniowe, akcesoria oraz sprzęt AGD.

Meble kuchenne w stylu klasycznym czy nowoczesnym? Niezależnie od Państwa oczekiwań, marzeń i końcowego wyboru zaproponujemy rozwiązanie, z którego będziecie zadowoleni. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór frontów meblowych oraz okuć i akcesoriów uznanych marek: BLUM, REJS, PEKA, GAMET, SENATOR, ZOBAL. Proponujemy zarówno tradycyjne okucia meblowe jak i najbardziej zaawansowane systemy cichego zamykania czy wspomagania otwierania i domykania mebli kuchennych. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas szafki oraz szuflady wyposażamy w estetyczne i funkcjonalne wkłady, kosze cargo i inne akcesoria, które ułatwiają korzystanie z mebli kuchennych w codziennym życiu.

Wiomar - sprzęt AGD

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z naszych Klientów decydując się na zlecenie nam wykonania mebli kuchennych liczy również na ich kompleksowe wyposażenie. Dlatego w naszej ofercie znajduje się również sprzęt AGD do zabudowy znanych marek. Zmywarki, lodówki, płyty kuchenne i piekarniki firm SMEG, FALMEC, ELECTROLUX, LIEBHERR, FRANKE, TEKA, AEG oraz innych możecie Państwo nabyć bezpośrednio u nas. Takie rozwiązanie to same plusy. Proces powstawania, montażu i wyposażanie mebli kuchennych ogranicza Wasze zaangażowanie do niezbędnego minimum. Dodatkowo będą mieli Państwo pewność, że wybrany sprzęt AGD będzie pasował do zabudowy i przy montażu mebli kuchennych nie dojdzie do żadnych niepożądanych niespodzianek.

wiomar-kuchnia-drewno
kuchnia-z-wyspa
lazienka-biala
kuchnia-niebieska
lazienka-wanna
nowoczesna-kuchnia-z-wyspa