WIPER

wiper-lazienka

Wiper - kilka słów o nas

WIPER Sp. z o.o. jest producentem systemów odpływów prysznicowych oraz odwodnień przemysłowych znajdujących zastosowanie w łazienkach w domach i hotelach, basenach, saunach, oraz w branży Spa & Wellness. Odwodnienia liniowe i wpusty WIPER pozwalają na wygodne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań zaaranżowanie przestrzeni prysznicowej.
Firma jest wiodącym polskim producentem nowoczesnych elementów architektury ze stali nierdzewnej, regularnie prezentującym swe produkty na targach w kraju i zagranicą. Produkty firmy uhonorowane zostały wieloma nagrodami, zarówno na targach jak i w prasie branżowej, głosami fachowców oraz zadowolonych klientów.

Wiper - jakość w parze z funkcjonalnością

Dzięki wysokiej jakości swoich produktów i dużym możliwościom produkcyjnym Wiper szybko stał się czołowym producentem odwodnień liniowych i punktowych na terenie Polski, zaczynając od lokalnej firmy szybko rozszerzając dystrybucję i ofertę swych produktów na obszar całego kraju, by w końcu wprowadzić je na rynki zagraniczne m. in. Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Czechy, Słowacja. WIPER bardzo dba o jakość produktów i ich funkcjonalność.
Jest to możliwe dzięki nowoczesnym procesom produkcyjnym opartym na komputerowych systemach projektowych. W przygotowaniu produktu wykorzystywane jest projektowanie CAD ze szczegółowym modelowaniem przestrzennym 3D. Do produkcji odwodnień używana jest najwyższej jakości certyfikowana stal nierdzewna (AISI 304 i AISI 316).

Wiper - nasze nagrody i wyróżnienia

W 2015 roku firma zdobyła Złoty Medal podczas MTP Budma za rynienkę WIPER Elite. Od wielu lat produkty firmy są oceniane w Rankingu Konsumenckiego Lidera Jakości z rezultatem: 2017 rok Srebrny Medal, 2019 i 2020 rok firma zdobyła Złoty Medal w kategorii „Łazienkowy odpływ liniowy”. Magazyn ŁAZIENKA oraz branżowe portale Ryneklazienek.pl i Lazienka.pl w konkursie Wybór Roku 2019 w kategorii „Instalacje łazienkowe” nagrodził główną nagrodą Rynienkę Wiper Invisible a w roku 2020 przydzielił nagrodę wyróżnienia za brodzik Solid Eye. Firma Wiper została również laureatem Diamentów Forbes 2021 i tym samym doceniona w rankingu prężnie rozwijających się firm. Od 2010 roku Wiper uczestniczy w programie Rzetelna Firma, w którym udostępnia informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych oraz uzyskanych osiągnięciach.

wiper-odwodnienia
wiper-plyty-prysznicowe
wiper-balustrady
wiper-kabiny
  • Wiper Sp. z o.o
  • ul. Kolejowa 2
  • 43-190 Mikołów
  • 781 60 60 68
  • 32 738 5000
  • poczta@wiper.pl