Wisan

Wisan - największy producent firan w Polsce

Jako największy producent firan w Polsce i jeden z największych w Europie eksportujemy swoje wyroby na wszystkie kontynenty. Działamy jako producent firan, obrusów, tkanin, zasłon, bieżników, serwet, rolet. Nasze wyroby znajdą Państwo w każdym polskim mieście.

Wisan - Państwa wygoda

Dbając o Państwa wygodę, zapewniliśmy dostęp do naszych artykułów dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu za pośrednictwem sklepu internetowego. Jego oferta jest unikatowa, różna od oferty sklepów stacjonarnych. Dwa razy w roku wydajemy katalog Domu Sprzedaży Wysyłkowej – DSW, który można zamówić bezpłatnie za pomocą strony internetowej lub telefonicznie.

Najwyższa jakość wyrobów

W sklepie wyprzedażowym oferujemy końcówki serii kolekcji. W dziale Dekoratorni wykwalifikowana kadra doradza, jakie firanki wybrać i uszyje je dla Państwa na indywidualne zamówienie. Bez przeszkód mogą Państwo śledzić nasze promocje z każdego miejsca na Świecie. Odbiorców hurtowych zaś zapraszamy do kontaktu i współpracy z Działem Sprzedaży Hurtowej. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty i zawsze najwyższej jakości wyroby.

wisan-firanka-zakardowa-fredzle-xena (1)_Easy-Resize.com
wisan-firanka-zakardowa-fredzle-xena (2)_Easy-Resize.com
Wisa-panel-zakardowy-sztywny-malaga (2)_Easy-Resize.com
wisan-firanka-zakardowa-fredzle-xena (3)_Easy-Resize.com