Włączniki światła niezbędne w każdym smart home

smart home szklane włączniki dotykowe
Masz dość codziennego zapalania i gaszenia światła oraz zasłaniania okien? Marzy ci się nowoczesny, inteligentny dom, który będzie niezwykle funkcjonalny?
[et_pb_section admin_label=”section”] [et_pb_row admin_label=”row”] [et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Z Kristronik stworzenie takiego miejsca jest bardzo proste! Produkty smart home dostępne w ich ofercie znacząco wpłyną na poprawę twojego dotychczasowego życia. Cały asortyment opiera się na urządzeniach zaprojektowanych właśnie z myślą o inteligentnym domu. Odnajdziesz tam dotykowe włączniki światła, szklane gniazdka, wszelkie czujniki, kamery, przełączniki i żarówki. Czyli wszystko to, co niezbędne

Inteligentny dom – czyli jaki? 

szklany dotykowy włącznik

Inteligentny dom to dziś już codzienność. Włączanie światła każdego dnia po zmroku, czy zasłanianie okien roletami to naturalne czynności. I choć robimy to każdego dnia, nie wkładając w to zbyt dużo energii, obowiązki te mogą nas w końcu zacząć denerwować. I tu z pomocą przychodzi innowacyjne rozwiązanie smart home, które całkowicie wyręczy nas w tych pracach. Wystarczy kilka urządzeń, które zmienią i przede wszystkim poprawią jakość życia. W inteligentnym domu światło samo się włączy i wyłączy, dzięki specjalnym włącznikom świateł, rolety będą sterowane a dom monitorowany i strzeżony od nieproszonych gości.


szklany dotykowy włącznik światła podwójny

Podwójny włącznik

4-kanałowy 4K WIFI


Urządzenie smart home – inteligentny włącznik do świateł

szklany dotykowy włącznik smart home podwójny

Wbrew pozorom, inteligentny dom nie jest drogą inwestycją a proces instalacji systemów jest bardzo prosty. Sprzęty smart home działają dzięki domowemu wifi, są bardzo proste w zainstalowaniu.

szklany dotykowy włącznik smart home tył

Dotykowy włącznik światła wifi to podstawy produkt tego typu. Może być standardową wersją włącznika światła, ale także i zdalną oraz programatorem cyklu świecenia. Przy jego pomocy można wygodnie z łóżka czy kanapy zarówno włączyć, jak i wyłączyć światło. 

Inteligentny włącznik światła – zalety

szklane dotykowe włączniki światła smart home

Smart home bez wątpienia ułatwia codziennie funkcjonowanie. Ponadto może także go zabezpieczyć. System zdalnego monitorowania umożliwia symulację ruchu w pustym domu. Dotykowy włącznik wifi do światła, którym można sterować zdalnie, z powodzeniem odstraszy i zmyli wszystkich złodziei. Ponadto inteligentny dom, dzięki ciągłej kontroli wysyła powiadomienie, gdy ktoś nieproszony znajdzie się w twoim mieszkaniu. 


szklany dotykowy włącznik światła

Styl i wygodę

dotykowych włączników


Każde z urządzeń smart home potrzebuje dostępu do domowego wi-fi, by móc działać poprawnie. Wystarczy je tylko dobrze skonfigurować i są zdolne do pracy. Z kolei przy pomocy wygodnej aplikacji możesz sterować nimi z każdego miejsca. 

Kolejną zaletą jest atrakcyjna cena włączników. Mimo, iż ciągle powstają nowe modele – nie są wcale drogą sprawą. Nowoczesny design włączników do światła także przyciąga uwagę. Są eleganckie i estetycznie wykonane.

szklany dotykowy włącznik światła smart home tył

Na pierwszy rzut oka widać, że są proste w obsłudze. A dodatkowo bardzo fajnie się prezentują i świetnie wpasowują się w nowoczesny, minimalistyczny styl.  To wszystko możesz sprawdzić sam na stronie Kristronik.

Zatrzymując się w temacie oświetlenia, chciałabym zaproponować Ci niebanalne lampy do Twojego wnętrza. Sprawdź mój tekst, który znajdziesz TUTAJ i przekonaj się sam ile może zmienić ciekawe oświetlenie w naszych domach. 🙂

[/et_pb_text][/et_pb_column] [/et_pb_row] [/et_pb_section]
Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Jak dobrać lampę do wnętrza za pomocą aplikacji?
Jak dobrać lampę do pomieszczenia? Z pomocą przychodzi firma Sollux i jej...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *