smart home szklane włączniki dotykowe

Włączniki światła niezbędne w każdym smart home

Z Kristronik stworzenie takiego miejsca jest bardzo proste! Produkty smart home dostępne w ich ofercie znacząco wpłyną na poprawę twojego dotychczasowego życia. Cały asortyment opiera się na urządzeniach zaprojektowanych właśnie z myślą o inteligentnym domu. Odnajdziesz tam dotykowe włączniki światła, szklane gniazdka, wszelkie czujniki, kamery, przełączniki i żarówki. Czyli wszystko to, co niezbędne

Inteligentny dom – czyli jaki? 

szklany dotykowy włącznik

Inteligentny dom to dziś już codzienność. Włączanie światła każdego dnia po zmroku, czy zasłanianie okien roletami to naturalne czynności. I choć robimy to każdego dnia, nie wkładając w to zbyt dużo energii, obowiązki te mogą nas w końcu zacząć denerwować. I tu z pomocą przychodzi innowacyjne rozwiązanie smart home, które całkowicie wyręczy nas w tych pracach. Wystarczy kilka urządzeń, które zmienią i przede wszystkim poprawią jakość życia. W inteligentnym domu światło samo się włączy i wyłączy, dzięki specjalnym włącznikom świateł, rolety będą sterowane a dom monitorowany i strzeżony od nieproszonych gości.


szklany dotykowy włącznik światła podwójny

Podwójny włącznik

4-kanałowy 4K WIFI


Urządzenie smart home – inteligentny włącznik do świateł

szklany dotykowy włącznik smart home podwójny

Wbrew pozorom, inteligentny dom nie jest drogą inwestycją a proces instalacji systemów jest bardzo prosty. Sprzęty smart home działają dzięki domowemu wifi, są bardzo proste w zainstalowaniu.

szklany dotykowy włącznik smart home tył

Dotykowy włącznik światła wifi to podstawy produkt tego typu. Może być standardową wersją włącznika światła, ale także i zdalną oraz programatorem cyklu świecenia. Przy jego pomocy można wygodnie z łóżka czy kanapy zarówno włączyć, jak i wyłączyć światło. 

Inteligentny włącznik światła – zalety

szklane dotykowe włączniki światła smart home

Smart home bez wątpienia ułatwia codziennie funkcjonowanie. Ponadto może także go zabezpieczyć. System zdalnego monitorowania umożliwia symulację ruchu w pustym domu. Dotykowy włącznik wifi do światła, którym można sterować zdalnie, z powodzeniem odstraszy i zmyli wszystkich złodziei. Ponadto inteligentny dom, dzięki ciągłej kontroli wysyła powiadomienie, gdy ktoś nieproszony znajdzie się w twoim mieszkaniu. 


szklany dotykowy włącznik światła

Styl i wygodę

dotykowych włączników


Każde z urządzeń smart home potrzebuje dostępu do domowego wi-fi, by móc działać poprawnie. Wystarczy je tylko dobrze skonfigurować i są zdolne do pracy. Z kolei przy pomocy wygodnej aplikacji możesz sterować nimi z każdego miejsca. 

Kolejną zaletą jest atrakcyjna cena włączników. Mimo, iż ciągle powstają nowe modele – nie są wcale drogą sprawą. Nowoczesny design włączników do światła także przyciąga uwagę. Są eleganckie i estetycznie wykonane.

szklany dotykowy włącznik światła smart home tył

Na pierwszy rzut oka widać, że są proste w obsłudze. A dodatkowo bardzo fajnie się prezentują i świetnie wpasowują się w nowoczesny, minimalistyczny styl.  To wszystko możesz sprawdzić sam na stronie Kristronik.

Zatrzymując się w temacie oświetlenia, chciałabym zaproponować Ci niebanalne lampy do Twojego wnętrza. Sprawdź mój tekst, który znajdziesz TUTAJ i przekonaj się sam ile może zmienić ciekawe oświetlenie w naszych domach. 🙂

Ewelina Kopeć

Ewelina Kopeć

\
7

Powinno Cię też zainteresować:

Oświetlenie mebli – innowacyjne rozwiązanie z charakterem

Oświetlenie mebli – innowacyjne rozwiązanie z charakterem

Oświetlenie mebli – dlaczego tak je kochamy? Cóż, to obecnie szalenie finezyjny sposób na podkreślenie charakteru wnętrz. Jest taka firma, która rozpoczęła modę na oświetlenie szafek kuchennych metodą light lift. Ten pomysł SLS Meble został podchwycony przez innych producentów, ale czy efekt jest tak samo spektakularny?

Kolorowe kable – designerska i bezpieczna dekoracja wnętrz

Kolorowe kable – designerska i bezpieczna dekoracja wnętrz

Kolorowe kable zostały umieszczone w estetycznych i barwnych osłonach, czym niewątpliwie wzbudzają zainteresowanie. Dzięki nim zza telewizora nie wystaje już nieciekawe wyglądającą plątania czarnych kabelków czy przewody nieelegancko rozpościerające się na podłodze. Choć Ty sam tego nie zauważasz, Twoim gościom od razu może to rzucić się w oczy.