Wood Fashion

wood-fashion-taras-drewniany-jasny

WOOD FASHION - drewno w modnym wydaniu.

Stawiamy na szczerość oraz zaufanie, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób sprostamy OCZEKIWANIOM naszych Klientów. Zależy nam na Państwa SATYSFAKCJI, dlatego też elastycznie reagujemy na zmieniające się warunki współpracy. Wieloletnie DOŚWIADCZENIE i ZAANGAŻOWANIE sprawiają, że z chęcią podejmujemy się zarówno tych szablonowych jak i mniej szablonowych realizacji.

Wysoka jakość produktów.

Jeśli szukacie Państwo dużego wyboru dobrej jakości produktów, fachowego doradztwa, świetnej komunikacji, terminowości oraz profesjonalnego montażu, to będziemy czuli się zaszczyceni, mogąc z Państwem współpracować. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów i usług.

WOOD FASHION - pełne wsparcie techniczne.

Dystrybuujemy takich producentów jak: Boen, Tarkett, Chapel Parkiet, Parador, Sensa, Alloc, Ter Hürne, Wineo, Wicanders, Walczak, Pergo, Berry Alloc i innych. Otrzymają Państwo od nas pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. Serdecznie zapraszamy do współpracy, Przygotujemy dla Państwa wyceny oferowanych przez nasz produktów, zarówno dla dużych inwestycji komercyjnych jak i dla klientów indywidualnych.

wood-fashion-podloga-drewniana
wood-fashion-taras
wood-fashion-taras-drewniany