Woodnar

woodmar-projekt-domu-jednorodzinnego

Woodnar — kilka słów o firmie

Zajmujemy się projektowaniem, jak i budową energooszczędnych domów prefabrykowanych w systemie drewnianej konstrukcji szkieletowej, charakteryzujących się wysoką efektywnością energetyczną. Dom prefabrykowany, to najlepszy wybór dla osób, które planują budowę domu niskoenergetycznego. Wraz z zespołem naszych specjalistów codziennie dbamy, aby spełniać Twoje najwyższe oczekiwania. Oferowane przez nas domy cechuje wysoka jakość, a wdrażane nowe rozwiązania technologiczne przynoszą oszczędność zarówno w zakupie jak i bieżącej eksploatacji.

Woodnar — nasza technologia

W budowie naszych ścian używamy drewna konstrukcyjnego KVH zgodnego z europejską normą EN1912 klasyfikujące się w klasie C24. KVH oprócz bardzo dobrej stabilności wymiarowej, charakteryzuje się niską podatnością na skręcenia oraz znikomą skłonnością do mikropęknięć. Dodatkowo zarówno w konstrukcji jak i na elewacji budynku wykorzystujemy wełnę mineralną oraz tynk silikatowy

Woodnar — konstrukcja ścian nośnych

Ścianami nośnymi są zarówno ściany zewnętrzne jak również ściany wewnętrzne, odpowiadające za podparcie stropu między piętrami oraz elementów konstrukcyjnych dachu. W celu zapewnienia odpowiedniej sztywności przegrody cieplnej, stężamy konstrukcję obustronnie płytą MFP z zastosowaniem pustki instalacyjnej , która chroni przed przerwaniem membrany i umożliwia montaż instalacji elektrycznych jak i wodno-kanalizacyjnych.

Woodnar — konstrukcja dachu

Konstrukcję drewnianą dachu wykonujemy w postaci więźby tradycyjnej lub wiązarowej. Przestrzeń między krokwiami wypełniona jest wełną mineralną. Warstwę estetyczną od strony wewnętrznej gwarantuje sufit z płyt gipsowo-kartonowych ogniochronnych. Jako element zabezpieczający przed czynnikami zewnętrznymi, stosujemy wszystkie rodzaje pokryć blaszanych, bitumicznych (papowych) lub dachówki betonowe jak i ceramiczne.

Dlaczego gotowy projekt domu?

Jeśli masz ogólny pomysł na swój dom, koncepcję domu lub tylko wizję, to przeglądając naszą ofertę, z pewnością znajdziesz jej konkretyzację. Koncepcje domów bywają różne i są zależne od różnorakich czynników – liczby osób w rodzinie, rytmu życia każdego z domowników, hobby, uprawianych sportów. Gotowe projekty domów są swojego rodzaju planami, w których uwzględniono pewne typowe potrzeby. Warto z nich korzystać, bo są one przygotowywane przez architektów o długoletnim doświadczeniu i zostały one sprawdzone przez wielu inwestorów.

woodnar-projekt-domu
woodnar-dom-parterowy
nowoczesny-dom-jednorodzinny-drewno
woodnar-projekt-domu-willa
dom-jednorodzinny-parterowy-bialy
  • Woodnar Sp. z o.o.
  • 41-400 Mysłowice
  • ul. Obrzeżna Północna 16
  • BIURO
  • 43-190 Mikołów
  • ul. Wyzwolenia 21
  • +48 669 756 926
  • +48 730 048 963
  • biuro@woodnar.pl