Wood Walls

Woodwalls
woodwalls (5)

Obrazy drewniane - czyli oryginalna dekoracja ściany

Pomysł Wood Walls pojawił się wtedy, gdy projektantka wnętrz długo nie mogła znaleźć odpowiedniej ozdoby dla pustej ściany. Nic nie spełniało jej oczekiwań, nie mogło wpasować się w projektowane wnętrze. Tak zrodziła się myśl – dlaczego nie stworzyć czegoś samemu? Czegoś, co będzie współgrało z charakterem i kolorystyką wnętrza nadając mu unikalnego wyglądu? 

Celem było zaprojektowanie obrazów, które cechuje indywidualność. Muszą spełniać oczekiwania klienta, zmieniając kolorystykę w zależności od potrzeb.

Ważne było, aby korespondowały z danym stylem wnętrza. Materiał musiał być naturalny i niepowtarzalny – wybór padł na drewno, które pojawia się niemal w każdym domu. Pozwala ono na dobranie odpowiedniej kolorystyki, specjalnie pod Twoje wnętrze! Wszystko po to, aby dekoracja wkomponowała się w daną stylistykę wnętrza, będąc jego doskonałym dopełnieniem.  

——-

Woodwalls
Woodwalls
Woodwalls
Woodwalls

——-

tel. + 48 604-547-158
info@woodwalls.pl

previous arrow
next arrow
Slider

Powinno Cię też zainteresować:

Finishparkiet

Finishparkiet

Ekskluzywne podłogi drewniane Autorska technologia produkcji opracowana przez założyciela i właściciela firmy Zygmunta...

Wineo

Wineo

Biopodłoga PURLINE wineo 1200 Seria wineo PURLINE to wysokiej jakości podłogi poliuretanowe z najlepszych tworzyw. Ich...