Impreza odbyła się na terenie Tarczyński Arena, w dniach 11 – 12 czerwca. Wrocław przywitał naszą trzyosobową delegację piękną pogodą. A same Targi przyciągnęły odwiedzających, którzy poszukiwali rozwiązań z zakresu budowy, wykończenia i dekoracji wnętrz.

O swoich wrażeniach z wydarzenia opowiadają Iza, Sandra i Kacper, którzy czuwali nad tym, by każdy zainteresowany otrzymał swój egzemplarz katalogu Home&Life. Jak wspominają wrocławskie Targi?

Powiedzcie proszę, z jakim zamiarem i jakimi oczekiwaniami pojechaliście na Targi Nieruchomości&Budowa Domu? Jaki był wasz cel?

Iza: Głównym celem naszego wystawiennictwa była dystrybucja drukowanych katalogów Home&Life oraz indywidualnych folderów naszych Partnerów. Chcieliśmy wzbudzić zainteresowanie odwiedzających i podczas wręczania magazynów rozmawialiśmy o rozwiązaniach, które zaprezentowaliśmy w katalogu.

Sandra: Odwiedziliśmy też stoiska naszych Partnerów. Bardzo zależało nam na tym, by spotkać się z nimi osobiście i przekazać magazyn z ich reklamą oraz podzielić się wrażeniami z trwających targów

Jaki był odbiór magazynu? Czy podobał się odwiedzającym? A może przeglądali go też wystawcy?

Iza: Staraliśmy się wręczać katalogi tylko tym osobom, które były nim realnie zainteresowane. Wśród nich byli zarówno odwiedzający, jak i wystawcy. Takie targi są przecież okazją nie tylko dla osób prywatnych. Przedstawiciele firm przyjechali do Wrocławia, żeby zaprezentować swoje produkty i usługi, ale też zawrzeć nowe kontakty.

Kacper: Podczas rozdawania katalogów, czy to ze stoiska, czy na całej dostępnej powierzchni, zwracałem uwagę na to, kto otrzymuje katalog Home&Life. Przeprowadzałem krótkie rozmowy z osobami, które otrzymały bezpłatny magazyn. Niektóre pytały o konkretne rozwiązania, więc miałem okazję do poleceń usług naszych Partnerów.

Jak oceniacie działalność organizatorów? Czy byliście zadowoleni z przebiegu targów?

Iza: Nie spotkaliśmy żadnych problemów, z którymi nie moglibyśmy sobie poradzić 🙂 Przygotowaliśmy stoisko zgodnie z harmonogramem, by w sobotę przywitać pierwszych gości w pełnym rynsztunku. Kontakt z organizatorem był bardzo sprawny. Współpracujemy z nim od lat i tym razem nie zawiódł naszych oczekiwań.

Kiedy w takim razie kolejna impreza z waszym udziałem?

Iza: Tym razem zobaczycie nas w Łodzi, również na Targach Nieruchomości&Budowa Domu. Odbędą się w dniach 11 – 12 września. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska!

Oczywiście 🙂 O naszych przygotowaniach do targów będziemy informować na bieżąco. Dzięki za rozmowę i widzimy się już we wrześniu.

Iza: Tak jest, do zobaczenia!


Kacper, Sandra: Dziękujemy!