Wybieramy drzwi wewnętrzne z pomocą marki Drewlux

główne_Easy-Resize.com (4)

Drzwi wewnętrzne nie mogą być przypadkowe. Ich wybór musi zostać dobrze przemyślany, gdyż mają być praktyczne i służyć przez wiele lat. Jak więc odpowiednio dobrać ich wielkość, rodzaj czy kolor pod aranżację danego pomieszczenia?

Z tego artykułu dowiesz się:

– na co zwracać uwagę podczas zakupu drzwi?
– które drzwi wewnętrzne od Drewlux warto wybrać?
– jakie jeszcze produkty oferuje firma?

Jakie cechy powinny posiadać drzwi wewnętrzne?

Drzwi wewnętrzne to inwestycja na lata. Ważny jest nie tylko ich estetyczny wygląd, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Są narażone na ciągłą eksploatację. Jaki model wybrać, by latami prezentował się efektownie mimo codziennego użytkowania? Na pewno nie najtańszy, niskiej klasy, gdyż taki nie wytrzyma zbyt długo.

 

Remontując bądź urządzając wnętrza warto już wcześniej podjąć decyzji, najlepiej na etapie projektu, jakie drzwi wewnętrzne będą znajdować się w mieszaniu. Koniecznie muszą się ze sobą zgrywać, być takie same w każdym domu i pasować do stylu, w jakim jest on utrzymany. Modele prawe lub lewe warto zamontować w pomieszczeniach o zbliżonych przeznaczeniach. 

 

Obecnie kuchnie, jadalnie i salony zazwyczaj są całkowicie otwartymi przestrzeniami, co daje efekt optycznego powiększenia domu bądź mieszkania. Jeśli zależy Ci na oddzieleniu drzwiami np. gabinetu warto postawić na drzwi wewnętrzne, które będą częściowo przeszklone. Gwarantują one dostęp do światła i nie sprawiają wrażenia zamkniętej przestrzeni. Z kolei łazienka oraz sypialnia to pomieszczenia dyskretne, które potrzebują drzwi pełnych z odpowiednią izolacją akustyczną. 

Najbardziej rozchwytywane modele Drewlux

Drewlux2_Easy-Resize.com

Jak dopasować kolorystycznie drzwi wewnętrzne do pomieszczeń? 

 

Kolor drzwi wewnętrznych musi koniecznie pasować do danego elementu, jak meble, podłoga czy ściana. Najmodniejsze, a zarazem uniwersalne drzwi dopasowane do ścian mają białą barwę. Idealną współgrają z białym sufitem i ścianami. Świetnie komponują się także w odważniejszej kolorystyce, którą wizualnie wyciszają. Jeśli zdecydujesz się na wymianę podłogi czy przemalowanie wnętrza — białe drzwi nadal będą do niego świetnie pasować. Drewlux proponuje między innymi modele Łucja, Maryla czy Anna. Zachwycają pięknem prostoty. 

 

Do wyboru są także inne kolory, na przykład w naturalnym odcieniu drewna. Warto zapoznać się z takimi modelami jak: Sofia, Kalina czy Victoria. Najważniejsze, aby drzwi wewnętrzne swoją barwą łączyły się ze ścianą bądź wręcz przeciwnie — znacząco się od niej odcinały. Drewlux produkuje drzwi z litego drewna, a ten szlachetny materiał doskonale wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne trendy. Jeśli marzysz o indywidualnych drzwiach stworzonych specjalnie dla ciebie, firma podejmie się zlecenia i wykona je ze starannością o każdy szczegół.

Drewlux3_Easy-Resize.com

Drewlux

Zrealizujemy każdy projekt.

Drewlux i bogata oferta

Drewlux_Easy-Resize.com

Firma proponuje również wysokiej jakości drzwi zewnętrzne z drewna sosnowego, dębowego i meranti. Doskonałe zarówno do domów prywatnych, jak i biurowców, czy lokali gastronomicznych. Drewlux oferuje też drzwi techniczne — przeciwpożarowe i akustyczne do przestrzeni o specjalistycznych wymaganiach i przeznaczeniach. W asortymencie nie brakuje też schodów, okien i innych elementów, jak witraże, bramy garażowe, okucia i parapety. 25 lat doświadczenia na rynku gwarantuje, że firma doskonale zna potrzeby klientów i potrafi profesjonalnie doradzić w wyborze.

 

Wysoka jakość, staranne wykończenie, ponadczasowy design i wykorzystanie nowoczesnych technologii — te wszystkie cechy zapewniają twoją satysfakcję bez względu na rodzaj zamówienia. Drewlux chętnie podejmuje się realizacji nawet niestandardowych projektów, by twój dom idealnie oddawał indywidualne charaktery jego mieszkańców.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *