Wybieramy najpiękniejsze tkaniny na sezon 2021

czarna tkanina wyszywana złotą nicią
Na firmę Polontex S.A. natrafiłam szukając tkanin jako dodatków do swojego wnętrza.

Jest to polskie, prywatne przedsiębiorstwo włókiennicze z siedzibą w Częstochowie, które zajmuje się produkcją tkanin dekoracyjnych , firan oraz innych produktów do wystroju wnętrz. Zajmujące się produkcją firanek oraz tkanin dekoracyjnych zarówno w Polsce, jak i za granicą. W swoim asortymencie posiadają piękne tkaniny do aranżacji wnętrz oraz klasyczne firany. Stale powiększają swoją linię produkcyjną o nowe trendy wzornicze. Potrafią sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Dlatego też wychodząc im naprzeciw proponują najmodniejsze wzory tkanin. Jakie z nich są najpiękniejsze w sezonie 2021? 

Tkaniny drukowane

jasna tkanina z kwiatowym wzorem

jasna tkanina wyszywana złota nicią

Tkaninę Ombra

w marmurkowych wzorze


Tkaniny, które znalazłam w ofercie firmy Polontex są świetne do udekorowania wnętrza.
Nadają pomieszczeniu estetyki, a osoby przebywające w ich otoczeniu wprowadzają w dobre samopoczucie. Dostępnych jest wiele wzorów, odpowiadających zarówno  dorosłym, jak i dzieciom  Spośród tkanin drukowanych najbardziej przypadł mi do gustu motyw zielonych liści z drobnymi różowymi, a także pomarańczowymi kwiatami idealnie oddający piękno tych roślin występujących w przyrodzie. Oferowane przez Polontex S.A. tkaniny drukowane mają wiele zastosowań: można z nich wykonać zasłony, obrusy, poszewki. Wszystkie są niezwykle estetyczne i dostępne w szerokiej gamie kolorów, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie .

ciemna tkanina z roślinnym wzorem

Tkaniny z dodatkiem metalizowanych nici

czarna tkanina wyszywana złotą nicią

Pięknie się sprawdzą we wnętrzach w stylu glamour oraz industrialnym. Te dekoracyjne tkaniny wykonywane są z włókna z dodatkiem metalizowanych nici w przeróżnych kolorach. Sprawdzą się jako materiał przede wszystkim do wystroju oraz ozdoby pomieszczeń. Mnie bardzo spodobała się tkanina w kolorze czarnym ze złotymi nićmi. Jest nie tylko piękna, ale i modna. Nadaje ciekawego designu. Błyszczy, więc świetnie odnajdzie się w najbardziej wyszukanych wnętrzach jako dekoracja. Tkaniny z metalicznym połyskiem mają wiele obszarów zastosowań, potrafią zafascynować klientów.


czarna tkanina wyszywana miedzianą nicią

Tkaninę Marmo

z miedzianą nicią


czarna tkanina wyszywana srebrną nicią

Firma Polontex S.A. w swoim asortymencie posiada szeroki wybór tkanin  w różnych kolorach i o różnym stopniu metalizowania. Wszystkie są piękne i przyciągają wzrok. Myślę, że Tobie także przypadną do gustu. Sprawdź sam TUTAJ.

W urządzaniu wnętrz pomoże Ci mój artykuł, który znajdziesz TUTAJ. Opisałam tam 3 pomysły, które Cię zainspirują.

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Ekologiczne wnętrze w 4 krokach
Segregacja odpadów, kupowanie bio produktów, rezygnacja z samochodu na rzecz roweru –...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *