Yutra

concrete-grey-wizualizacja

Yutra - kreuj przestrzeń

Dzięki oryginalnym wzorom paneli podłogowych stworzysz nieszablonowe wnętrze. Już teraz możesz urzeczywistnić nawet najbardziej abstrakcyjną wizję. Głównym celem marki jest wsparcie w kreowaniu nowatorskich projektów wnętrz.

Yutra - nowoczesne technologie

Przy tworzeniu produktów marki Yutra, wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne narzędzia, takie jak skaner wielkopowierzchniowy i przemysłowa drukarka cyfrowa. Dzięki nim, możemy kreować dekory i paterny nadające produktom końcowym oryginalności oraz niepowtarzalności.

Panele podłogowe SPC marki Yutra

Panele podłogowe SPC są idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Przypominają deski z prawdziwego drewna, lecz są od niego bardziej wytrzymałe i mniej wymagające. Są wodoodporne, trudnopalne oraz odporne na pleśń. Posiadają właściwości antyalergiczne, antystatyczne, antypoślizgowe. Spełniają standardy europejskie oraz posiadają najwyższa klasę ścieralności. Designerzy uwielbiają nasze panele za trwałość i atrakcyjność kolorystyczną zaś fachowcy za łatwość i szybkość montażu. Panele łączy się w sposób intuicyjny dzięki nowoczesnemu systemowi. Poradzi z nimi sobie każdy majsterkowicz, co pozwoli oszczędzić koszty montażu. Można je skompletować z listwą przypodłogową i listwą progową płaską lub uniwersalną tej samej gamy kolorystycznej.

Panele ścienne marki Yutra

Panele ścienne Yutra opierają się na nowoczesnym wzornictwie. Pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, podkreślając ich wyjątkowość dzięki skontrastowaniu nowoczesności z klasyką, ale też do pomieszczeń biurowych i sklepowych oraz takich, w których dominuje styl loftowy, industrialny. Szeroka paleta wzorów i bogata kolorystyka sprawiają, że panele wpisują się doskonale w każdy trend stylizacyjny. Podobnie jak panele podłogowe naszej marki, panele ścienne są wodoodporne, ognioodporne, odporne na wahania temperatury, łatwe w czyszczeniu i montażu. Gwarantują piękne ściany na długie lata. Ciesz się pięknem w swoim wnętrzu. Dzięki panelom Yutra Twoje mieszkanie może wyglądać nowocześnie, elegancko i estetycznie.

yutra-panele-scienne
yutra-panele-do-salonu
panele-scienne
yutra-panel-podlogowy
yutra-panele-sypialnia
yutra-panele-podlogowe-do-jadalni
  • “SALAG” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • ul. Szafirowa 5
  • 16-400 Suwałki
  • +48 87 565-42-22
  • +48 87 565-42-42