Zaglądamy do Zalplast, by odkryć niepowtarzalne meble drewniane z żywicą

Meble drewniane z żywicą. Nie da się ukryć, że jest w nich coś urzekającego, co skupia na nich nasz wzrok i wręcz nas hipnotyzuje. Moim zdaniem ich magia tkwi w kontraście surowego, rustykalnego drewna z gładką, kolorową teksturą żywicy. Takie perełki tworzy marka Zalplast.

Z tego artykułu dowiesz się:

– za co kochamy drewniane meble z żywicą?
– w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?
– czy warto się na nie zdecydować?

 

Zalplast — bliżej natury

Meble drewniane z żywicą stały się stylem, trendem i źródłem inspiracji dla sposobu myślenia o wystroju wnętrz. W ciągu ostatnich lat projektanci mebli opracowali nowe sposoby wykorzystania żywicy i jej cech charakterystycznych do tworzenia wyjątkowych elementów dekoracyjnych klasycznych drewnianych mebli. Zalplast jako rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem tworzy takie arcydzieła z dbałością o każdy szczegół. 

 

 Będąc częścią pokolenia ekspresji, mamy silną potrzebę wyrażania naszych wyborów i pragnień. Robimy to również, starannie kreując naszą przestrzeń w mieszkaniach i wypełniając ją przedmiotami i produktami, które odzwierciedlają naszą osobowość. Drewniane meble z żywicy doskonale się do tego sprawdzają.

 

Większość z nas, przebywając na co dzień z dala od natury, chciałaby w miarę możliwości włączać ją do swoich domów, biur i firm dlatego dekoracje drewniane stają się coraz bardziej popularne w naszym otoczeniu. Drewniany stół wypełniony żywicą to kwintesencja nowoczesnego życia w bliskim kontakcie z naturą.

 

 Żywica dodaje odrobinę koloru do nudnego wyglądu drewnianych mebli. Wnosi zabawę do przestrzeni w bardzo elegancki, subtelny sposób. Naturalne formy działają kojąco, a ponieważ żywica jest zwykle używana z żywymi krawędziami, drewniane meble z żywicą mają zazwyczaj swobodną formę. Zalplast wykonuje je na indywidualne zamówienie, a każde z nich jest poprzedzone projektem przedstawiającym wizualizację.

Zalplast

Niepowtarzalne piękno w Twoim domu.

Gdzie pasują drewniane meble z żywicą?

Niepowtarzalny wygląd drewnianych mebli z żywicą nie ma sobie równych. Malutkie stoliki idealnie sprawdzą się w nowoczesnych przestrzeniach jako stoliki kawowe a komody i wszelkiego rodzaju szafy i szafeczki będą wyglądały bardzo stylowo w surowych wnętrzach pokoi lub minimalistycznych sypialniach. Mogą nam służyć jako drobny element akcentujący lub stylizować całą przestrzeń dookoła. Żywiczny kolor może być użyty jako mocny akcent kolorystyczny lub idealnie wpasowywać się w resztę pomieszczenia w zależności od rodzaju mebla i barwy, jaką wybierzesz. 

 

Meble drewniane z żywicą świetnie wyglądają także w jadalni czy w przestrzeni biurowej, której nadadzą klasy i charakteru. Jeśli planujesz kupić duży stół z żywicą do salonu lub jadalni, najlepiej zrobisz, gdy zachowasz jego naturalnie elegancki wygląd, wybierając proste krzesła z tego samego drewna. Zarówno mały, jak i duży stół zamówisz u Zalplast. Doświadczona ekipa pasjonatów wykona go z pieczołowitością, by służył ci przez wiele lat.

Trwałość drewnianych mebli z żywicą

Kupując stół z żywicy, dziesiątki lat później możesz się nim znudzić, ale on nie znudzi się tobą. Czynnik długowieczności sprawia, że drewniane meble z żywicą są doskonałą inwestycją dla kawiarni, hoteli, ośrodków wypoczynkowych czy biur. Ochronne wykończenia zapewniają, że są mocne i wytrzymałe. Ponadto są niezwykle łatwe w czyszczeniu, co czyni je doskonałym wyborem dla właścicieli restauracji.

 

Bez względu na to, czy szukasz oryginalnych mebli do swojego domu, biura czy innego miejsca — zleć je firmie Zalplast. Lata praktyki i prawdziwa miłość do każdego stworzonego stołu i stoliczka gwarantują twoją satysfakcję. Mebel zostanie przywieziony do ciebie osobiście przez przedstawiciela firmy. Być może takie spotkanie skończy się dobrą kawą wypitą przy nowym stole?

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Ł&K, czyli specjaliści od drzwi zewnętrznych. Jaki rodzaj wybrać?
Ł&K to firma produkująca wysokiej jakości drzwi zewnętrzne. Dzisiaj dowiesz się, jakie...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *