Zalplast

zalplast-stolik-kawowy-zielony

Zalplast - kilka słów o nas

Jesteśmy firmą rodzinną podchodzącą z miłością do każdego stołu i stoliczka, który od nas wychodzi. Niezwykłe jest patrzeć, jak drewno zatapiane w żywicy zaczyna ukazywać całe piękno swojego rysunku, jak nabiera głębi.
Mamy za sobą lata praktyki z drewnem i żywicą i gwarantujemy uzyskanie oczekiwanego rezultatu. Obecnie nasze wyroby można znaleźć w całym kraju a także za granicą. Gotowy mebel zawozimy do klienta osobiście (na terenie Polski), by mieć pewność, że dotrze w idealnym stanie. Nasza firma mieści się w centrum Polski, więc do nikogo nie jest zbyt daleko.

Zalplast - postaw na naturalność

Technika łączenia drewna z żywicą epoksydową pozwala nam wykorzystywać naprawdę niezwykły materiał: deski sękate, z wyraźnie zaznaczonymi poskręcanymi słojami, z pęknięciami, z korą, z pustymi przestrzeniami a nawet poszarpane. Blaty zabezpieczane są warstwą lakieru zapewniającym trwałość i odporność powierzchni. Lakier jest bezbarwny i posiada atest bezpieczeństwa (stosowany nawet do zabawek). W końcu meble są nie tylko do podziwiania ale i codziennego użytku. Staramy się, by każdy nasz wyrób dokładnie odpowiadał oczekiwaniom klienta. Można wybrać gatunek drewna, wielkość i kształt mebla, rodzaj i kolor żywicy itp. Zapraszamy do zakładki Twój Projekt!

zalplast-zielony-stolik
zalplast-czarny-drewniany-stol
rozkladany-stol
dwa-stoliki