ZBYDREW

zbydrew niebieskie drzwi w białym domu

ZBYDREW produkty wysokiej jakości.

Dzisiejsze drzwi zewnętrzne naszej produkcji to wyrób z wysokiej jakości drewna sosnowego, precyzyjnie dobieranego i klejonego warstwowo, oklejanego obustronnie sklejką brzozową wodoodporną, odporną na działanie czynników zewnętrznych, nierozsychającą się pod wpływem wilgoci lub słońca, zapewniającą trwałość kolorów i kształtów przez długie lata. Bardzo podobne rozwiązanie technologiczne zostało zastosowane również w konstrukcji drzwi wewnętrznych, których zewnętrzną warstwę stanowi, w zależności od życzeń klienta, obłoga: sosnowa lub dębowa. Drzwi malowane są na bezbarwnie lub wybarwiane na każdy kolor lazurowy z widocznymi słojami drewna.

Rok 2008 to rozszerzenie naszej oferty drzwi zewnętrznych o nowe nietypowe kolory oraz stałe dostawki boczne i górne, pełne i przeszklone. Nowe trendy, przystępna cena, jakość i solidność wykonania doświetli, zaowocowała bardzo szybkim wzrostem zainteresowania na takie rozwiązanie konstrukcyjne. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w celu wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa w 2011 r. wprowadziliśmy do naszej oferty drzwi zewnętrzne z zamkiem listwowym – czteropunktowym o grubości skrzydła 70 mm, wzmocnionym, podobnie jak modele o standardowym wyposażeniu, pionowym metalowym profilem, umiejscowionym wewnętrznie na całej długości skrzydła, który dodatkowo zabezpiecza kształt i wymiar drzwi, zwiększając ich odporność na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr, wilgoć czy różnica temperatur w okresie grzewczym.

Estetyka i bezawaryjność.

Wypracowana przed laty konstrukcja drzwi wewnętrznych, ze względu na swoją estetykę i bezawaryjność pozostała niezmienna. Systematycznej zmianie i wzrostowi ulega natomiast liczba oferowanych przez nas wzorów drzwi, ich kolorów i przeszkleń, dzięki którym każdy może znaleźć produkt na miarę swoich potrzeb. Dodatkowo w kolorze drzwi wewnętrznych oferujemy drewniane parapety wewnętrzne w identycznych obłogach z różnym wykończeniem o dowolnych wymiarach oraz schody, wykonywane wszystko na wymiar.

W 2012 roku zostaliśmy dystrybutorem firmy DRUTEX, jednego z największych producentów okien PCW w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardziej kompleksową obsługę, gdyż oferowana przez nas stolarka otworowa pochodząca z własnej produkcji oraz okna i drzwi balkonowe DRUTEX dostępne w najniższej cenie na rynku, umożliwiają zamknięcie budynku lub wymianę całej stolarki otworowej w jednej firmie, co wiąże się z korzystniejszą ceną oraz większą wygodą całego realizowanego zamówienia.

ZBYDREW - poznaj innych znanych producentów.

Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez ponad 30 lat, mobilizuje i zobowiązuje nas do jeszcze większych wysiłków i udoskonaleń naszych produktów w trosce o Państwa.
W 2015 roku otwierając się na każdego klienta ceniącego sobie możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb oraz możliwość fachowego doradztwa otworzyliśmy ”CS” Centrum Stolarki w Wadowicach. W naszej ofercie znajdą Państwo również stolarkę innych znanych producentów takich jak:

DRE, PORTA, ERKADO, POL-SKONE, VOSTER, STOLPAW, AGMAR, GERDA, WIKĘD, MAR-TOM, KR CENTER, MIKEA, DRUTEX, OKMAR PLASTIK , WIŚNIOWSKI, HÖRMANN , KASOLIK – listwy przypodłogowe czy LEGUTKO, JARO-MAX – parapety.

Odwiedź nasz salon firmowy:

Warszawa
GIEŁDA SŁOMCZYN
TOR SŁOMCZYN 32
05-600 SŁOMCZYN

Czynny w każdą niedzielę od 7:00 – 12:00

tel. 504 484 616
tel. 507 978 768

zbydrew białe drzwi w mieszkaniu
zbydrew pomarańczowe drzwi
zbydrew niebieskie drzwi w mieszkaniu
zbydrew nowoczesne drzwi
zbydrew niebieskie drzwi w białym drewnianym domu
zbydrew zielone drzwi
zbydrew czerwone drzwi w murowanej kamienicy
zbydrew drewniane drzwi zewnętrzne
zbydrew białe drzwi zewnętrzne
zbydrew brązowe drzwi zewnętrzne
zbydrew drzwi przy niebieskich drzwiach
zbydrew różowe drzwi
zbydrew drzwi zewnętrzne niebieski
zbydrerw drzwi pies
  • Salon firmowy:
  • "CS" Centrum Stolarki
  • ul. Piłsudskiego 1
  • 34-100 Wadowice
  • 502 149 107
  • 504 484 616
  • 505 554 483
  • 501 697 399
  • 602 229 732
  • zbydrew@wp.pl