Zieleń Bez Granic

Zieleń Bez Granic – Ogrody i Tarasy

Projektowanie zieleni to nasza pasja i ponad 20 lat doświadczenia. Z nami gładko przejdziesz przez wszystkie etapy projektowania i realizacji wymarzonego ogrodu lub tarasu.

Opowiedz nam o swoich potrzebach i preferencjach a nasi architekci wykonają projekt, plany i wizualizacje. Następnie wykwalifikowani pracownicy zrealizują projekt pod nadzorem projektanta. Zadbamy również o to, aby Twój ogród z biegiem czasu wyglądał coraz piękniej.

Projekt, Realizacja, Pielęgnacja

Projektowanie ogrodów to kreatywny proces, który lubimy najbardziej. Wsłuchujemy się w potrzeby i gust klienta, wspieramy go naszą wiedzą i doświadczeniem. W efekcie powstaje stylowy, szyty na miarę projekt, spełniający oczekiwania inwestora w 100%.

Jesteśmy praktykami, dlatego projektujemy wyłącznie założenia możliwe do wykonania oraz mieszczące się w oczekiwanym budżecie. W portfolio, oprócz wizualizacji, mamy przede wszystkim zdjęcia z wielu realizacji, które funkcjonują już od lat.

Powierzenie nam realizacji projektu ogrodu to pewność, że ogród zostanie wykonany z najwyższej jakości roślin i materiałów, przy zachowaniu właściwych technologii i estetyki.

Aby ogród cieszył oko przez cały rok, trzeba o niego zadbać. Pomagamy w tym, świadcząc usługi regularnej pielęgnacji ogrodu, a także serwisu sezonowego, który wiąże się z konserwacją instalacji nawadniającej i okrywaniem roślin na zimę.

  • ul. Rosoła Jana 61A/29
  • 02-796 Warszawa