Zielona Fabryka

zielona-fabryka-motyl

Wyjątkowa oferta kwiatów, mebli i dekoracji

Nowoczesne, klasyczne, prowansalskie, loftowe, w stylu glamour i wiele innych… W urządzaniu wnętrz w konkretnym stylu zdecydowanie pomagają oryginalne meble, a właśnie takie znajdziesz w Zielonej Fabryce. To one tworzą klimat i dzięki nim możemy czuć się wyjątkowo we własnym domu. W naszej ofercie znajdują się meble, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Starannie dobieramy i selekcjonujemy naszą ofertę, tak być mógł wybrać coś naprawde wyjątkowego – z duszą i charakterem. Znajdziesz u nas biblioteki i regały, biurka i sekretarzyki, fotele i pufy, komody, kredensy i witryny, krzesła, stoły, stołki i ławki, sofy, szafy czy toaletki i konsol.

Wyjątkowe meble i większy asortyment artykułów dekoracyjnych

W ofercie Zielonej Fabryki znajdziesz wile rodzajów dekoracji do domu: wszelkiego rodzaju donice i osłonki na kwiaty, lampy, dekoracje do domu na ścianę jak lustra, obrazki, panele i plakaty, zegary. Posiadamy także szkatułki, stojaki np. na biżuterię, pudełka i pojemniki, ramki na zdjęcia, klatki dekoracyjne, wazony i butelki ozdobne. W naszym sklepie online znajdziesz również bogatą ofertę figurek, ozdobnych worków i koszy oraz wszelkiego rodzaju świeczniki i latarnie.

Zielona Fabryka – zawsze modnie, z myślą o Was

Znajdziesz tu donice dekoracyjne w stylu klasycznym, nowoczesnym, prowansalskim, glamour, romantycznym, minimalistycznym, kolonialnym, skandynawskim, loft czy vintage. Donice i osłonki to także piękne dekoracje na balkon, taras czy do ogrodu. Wyróżnia je odporność na niskie i wysokie temperatury oraz wysokiej jakości materiał, który nie wyblaknie na słońcu. Oferujemy także donice w różnych kształtach i rozmiarach w bogatej ofercie kolorystycznej. Okrągłe, kwadratowe, podłużne, wysokie. Z ceramiki, metalu, betonu, aluminium. Zawsze modne i w aktualnie panujących trendach.

Współpracujemy z najlepszymi, by dostarczać Wam niespotykany design i produkty najlepszej jakości

zielonaFabryka_stol-fotele
zielona-fabryka-kobieta-z-kwiatami
zielonaFabryka_kanapa-salon-stolik
zielona-fabryka-zlote-lustro
  • ul. Wrzesińska 44
  • 62-200 Gniezno
  • tel. +48 61 428 29 00