Zielone Ściany

zielone-sciany-salon

Zielone Ściany – dlaczego my?

Naszym flagowym produktem są zielone ściany z żywych roślin. Jesteśmy pionierami na krajowym rynku ogrodów wertykalnych wykonywanych w technologii tkaniny wegetacyjnej. W 2007 roku jako pierwsi sprowadziliśmy ten produkt do Polski – mamy już ponad 11-letnie doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji zielonych ścian. Dzięki trwałości, koszty eksploatacji naszych ścian są niskie – nie ma konieczności stałej, cyklicznej wymiany roślin. Nasze najstarsze, nawet 10-letnie instalacje nadal funkcjonują i mają się świetnie.

Zielone ściany – cechuje nas wszechstronność

Nasza technologia zielonej ściany przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań w obiektach użyteczności publicznej, lokalach usługowych, biurach, ale także w mieszkaniach prywatnych. Usługi, które Państwu oferujemy idealnie wpisują się we współczesny trend w projektowaniu przestrzeni jakim jest biophilic design – idea poprawy samopoczucia oraz komfortu pracy i wypoczynku użytkowników przestrzeni poprzez kontakt z elementami przyrody.

Profesjonalne doradztwo

Jako architekci krajobrazu zapewniamy Państwu obsługę projektową w zakresie kompozycji roślinnych w pomieszczeniach. Służymy pomocą i doradztwem w doborze spójnych z Państwa wystrojem wnętrz gatunków i odmian roślin, donic i instalacji na rośliny, zarówno z oferty dostępnej na rynku jak i w zakresie indywidualnie zaprojektowanych elementów. Poza obsługą projektową świadczymy także usługi wykonawcze w zakresie urządzania wnętrz roślinnością i serwisujemy zieleń we wnętrzach. Jesteśmy do dyspozycji na terenie całego kraju i poza jego granicami. Posiadamy zespoły prowadzące stałe, regularne serwisy pielęgnacyjne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy do tej pory łącznie ponad 4 700 m2 ogrodów wertykalnych z żywych roślin, co daje nam pozycję lidera na rodzimym rynku. W naszym portfolio mamy największe zielone ściany w Polsce.

zielona-sciana
zielone-sciany-sciana
zielone-sciany-wiszace-kwiaty
Wienna-zielone-sciany