Zimwood

zimwood-stol-krzesla

Zimwood - nasza historia

Zimwood jest nową marką na polskim rynku, która swoim klientom oferuje szeroką gammę produktów wykonywanych z połączenia drewna i stali. Wszystkie elementy naszych wyrobów produkowane są samodzielnie przez nas zespół. Stolarze oraz spawacze pracujący w naszej firmie mogą pochwalić się nawet 20 letnim doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu meble i akcesoria dostępne w naszym sklepie wykonywane są z niezwykłą precyzyjnością i dokładnością, a ich oryginalny charakter staje się wizytówką domu. Rozwój nowej marki „Zimwood” pozwolił na skupienie w naszych szeregach kolejnych fachowców. W naszych markach opieramy plan naszych działań na wiedzy, doświadczeniu i ciężkiej pracy!

Zimwood - nasze sukcesy

Marka Zimwood to kolejny sukces firmy Zimbud, która od 2015 roku cieszy się Państwa zaufaniem.
Czym zajmuje się Zimbud? Z powodzeniem wykonuje kompleksowe aranżacje wnętrz, a także inne powierzone zadania z branży budowlanej. Realizujemy projekty prestiżowych budowli: apartamentów, biurowców, centrów handlowych oraz kin. Firma prężnie się rozwija, dzięki czemu obecnie daje zatrudnienie 30 pracownikom i podwykonawcom.

Zimwood - nasza oferta stołów

Stół jest świadkiem koleżeńskich spotkań , dyskusji przy kawie, rodzinnych obiadów, odrabiania lekcji z dziećmi. Przez lata zdobi nasze wnętrze, co więcej okazuje się najczęściej użytkowanym meblem w domowym zaciszu. Dlaczego warto postawić na wybór stołu drewnianego? Inwestując w meble z drewna litego otrzymujemy gwarancję, że mebel jest produktem w pełni drewnianym, poddanym profesjonalnej obróbce, dzięki czemu pozbawiony jest skaz. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne stoły w stylu loftowym oraz industrialnym. Nasze stoły to połączenie wyjątkowej estetyki i stylu z funkcjonalnością i praktycznością. Z pewnością będą pasować do wnętrz w stylu nowoczesnym, angielskim, czy też skandynawskim.

zimwood-biurko
zimwood-stol-do-jadalni
stol-do-jadalni
stol-krzesla
zimwood-stol-roze
zimwood-stol-metalowe-nogi
stol-dlugi