Zlewozmywak szklany? Odkryj ciekawe rozwiązania dla Twojej kuchni

złoty zlewozmywak jednokomorowa ze szklanym blatem z motywem fal
Jesteś aktualnie na etapie urządzania swojej kuchni? A może postanowiłeś ją wyremontować i wyposażyć w innowacyjne akcesoria?

Z marką Alveus wyjdzie ci to znakomicie! W swojej ofercie posiada zlewozmywaki oraz dodatki, które świetnie zwieńczą wykończenie pomieszczenia kuchennego. Bardzo spodobała mi się możliwość stworzenia szklanego zlewozmywaka indywidualnie pod klienta, i to uwaga, z nadrukiem, jaki sam wybierze. To uczyni kuchnie wyjątkowa i niespotykaną. Jakie jeszcze rozwiązania Alveus są według mnie designerskie, najpraktyczniejsze i ułatwiające codziennie życie w kuchni?

Po pierwsze: tace TriTop i tace szklane

zlewozmywak z jedną komorą i szklaną tacą

Tace Alveus:

  • taca TriTop ze stali nierdzewnej, o barwie satynowej;
  • taca szklana w kolorze czarnym, wykonana ze szkła hartowanego. 

Nadające się do komór zlewozmywaka. Potrafią stworzyć:

  1. Dodatkową powierzchnię do pracy, kiedy zostanie zakryta komora
  2. Ociekacz w zlewozmywaku jednokomorowym, gdzie nie ma ociekacza. Na jednokomorowe rozwiązania bardzo często decydują się osoby posiadające zmywarki.

Ponadto szklane tace są według mnie niezastąpione do krojenia oraz przyrządzania bądź podawania posiłków.


pojemnik bio-waste na odpady

Pojemnik bio-waste

podręczny i wygodny w użyciu


Po drugie: zlewozmywaki Stylux 10 oraz Stylux 60

zlewozmywak z jedną komorą i tacą

Nowoczesne, oparte na aktualnych trendach wzorniczych. Wykonane ze stali nierdzewnej mającej grubość 1 mm. Charakteryzują się sporą przestrzenią, która umożliwia komfortowe przyrządzanie posiłków. Są łatwe w czyszczeniu oraz konserwacji. Osady wapienne nie gromadzą się na nich, dzięki ociekaczowi, który chyli się w stronę komory. Wygodny system zdalnego otwierania oraz zamykania odpływu. Model Stylux 10 posiada 1 komorę, a Stylux 60 – 1,5. Ponadto zlewozmywak Stylux 10 świetnie komponuje się z wcześniej wspomnianą stalową tacą TriTop, która pełni rolę dodatkowego blatu. Tworzy także świetną całość ze szklaną deską dostępną w kilku rozmiarach. Najbardziej podoba mi się mała, która nie tylko częściowo zakryje komorę, ale posłuży jako akcesorium do krojenia. A także większa deska, która przykryje zlewozmywak bądź sprawdzi się jako standardowa deska krajalnicza. Z kolei model Stylux 60 pięknie wygląda zarówno z podwójnymi deskami szklanymi, jak i z deskami TriTop. 

Po trzecie: bateria trójdrożna

bateria trójdrożna z funkcją filtrowania wody

Funkcjonalna, wykonana z materiałów najwyższej jakości. Jest wygodna w użytkowaniu. Można ją podłączyć do filtra wody. Dlaczego to takie istotne? Bo dzięki niej będziesz mógł pić wodę bezpośrednio z kranu! To ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na oszczędności, bo nie będzie już potrzeby kupowania wody w butelkach. 


wkładka stalowa do zlewozmywaków

Stalowa wkładka

do zlewozmywaków zastąpi Ci nieporęczne sitka


Tak niewiele akcesoriów Alveus potrafi sprawić, że Twoja kuchnia, nawet ta niewielkich rozmiarów, stanie się od razu bardziej funkcjonalna.

Aby zmaksymalizować funkcjonalność kuchni, nawet tej małej, warto skorzystać z usługi mebli na wymiar. W ten sposób miejsce do przechowywania będzie dopasowane do Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź mój tekst na ten temat – TUTAJ.

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Layman – meble idealne do każdego wnętrza
Layman to renomowana firma meblarska ciesząca się ogromnym uznaniem wśród zadowolonych klientów....
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *