Zyskaj komfort i higienę podczas snu

piórex-06-homeandlife
Śpiąc regenerujemy się i przygotowujemy na wyzwania kolejnego dnia. Musimy pamiętać, by zapewnić sobie w łóżku maksymalny komfort.

Wybierając poduszki i kołdry, powinniśmy pamiętać, że to produkty, które dotykają ciała przez około 1/3 naszego życia. Warto pamiętać, by pomagały one zachować nam higienę. Z pomocą przychodzi firma Piórex ze swoją ofertą poduszek linii White Flower, które przetestowałam.

piorex-02-homeandlife

Higiena poduszki przede wszystkim

W czasach, jakie nas spotkały, coraz bardziej zwracamy uwagę na czystość i zarazki. Pamiętajmy on tym nie tylko w ciągu dnia nosząc maseczkę i dezynfekując ręce. Poduszka dotyka naszej twarzy codziennie przez kilka godzin. Statystycznie na sen poświęcamy około 1/3 swojego życia. Niestety zbyt rzadko zastanawiamy się nad tym, że dbać o swoją twarz i ciało, możemy także poprzez wybranie odpowiedniej poduszki i kołdry. A to przecież one znajdują się najbliżej naszej twarzy i narządów oddechowych!


Naturalny komfort

Szukasz idealnej poduszki z naturalnym wypełnieniem?


Poduszki Piórex White Flower są w 100 procentach ekologiczne. Posiadają certyfikat certyfikat, który gwarantuje, że wszystkie użyte materiały pozbawione są barwników, pestycydów i innych szkodliwych substancji. Dzięki nim łatwiej dbać o higienę snu. Używając ich możemy spać spokojnie 😊

piorex-03-homeandlife

Dotyk luksusu

Już na pierwszy rzut oka, zauważyłam wyjątkową jakość poduszek z tej kolekcji. Szukając poduszki miękkiej i delikatnej niczym płatki kwiatów, po pierwszym kontakcie z poduszkami linii White Flower zrozumiałam sens nadania jej właśnie tej nazwy. Aksamitne w dotyku poszycie wykonano w 100% z bawełny. Moją uwagę przykuło ich ciekawe wykonanie. Tkanina jest delikatna jak jedwab i zdobi ją żakardowy splot i ornamentowy wzór. Mimo zachowanej delikatności materiału, poszycie jest puchoszczelne, i potwierdzają to wykonywane badania.

piorex-04-homeandlife

Ważne jest też to, czego nie widać

Do tej pory poduszki puchowe kojarzyły mi się bardziej ze zmorą alergików. Wydawało mi się, że skazuje to ich na syntetyczne wypełnienie pościeli. Puch i pierze wykorzystywane w wyrobach Piórex poddawane są procesowi prania i suszenia w odpowiednio wysokiej temperaturze. Dzięki certyfikatowi certyfikat osoby uczulone na kurz domowy mogą spokojnie używać tych poduszek z linii White Flower. Możemy śmiało prać w pralce bębnowej. Wystarczy tylko, że zastosujemy się do zaleceń producenta zawartych na metce. Pamiętajmy, że puch i pierze to produkty naturalne.


Idealne dla wszystkich

Marzysz o poduszce idealnej dla Twoich potrzeb?


Proces poskubywania żywych ptaków z ferm nie brzmi humanitarnie. Na szczęście świadomość producentów rośnie i wykorzystują pierze i puch, które są produktami ubocznymi uboju. Tak właśnie działa firma Piórex, która naturalne wypełnienie poduszek i kołder pozyskuje ze zwierząt przeznaczonych do konsumpcji. Oznacza to, że żadne ze zwierząt nie cierpiało dla naszej wygody. Materiały przed wykorzystaniem ich w produktach zostają oczywiście odpowiednio oczyszczone. Świadczy o tym certyfikat certyfikat.

piorex-04-homeandlife

Jeśli szukacie innych rodzajów poduszek i kołder wysokiej jakości, z pewnością znajdziecie je TUTAJ.

A gdybyście szukali czegoś smacznego, koniecznie sprawdźcie nasz artykuł o kozich serach: www.fitandeco.pl/smak-natury-od-gorskich-koz.

Napisany przez
Więcej od HomeandLife
Niepowtarzalne konstrukcje w Twoim domu
Niesamowite meble i dekoracje do domu, które może ograniczyć jedynie wyobraźnia.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *