Eotton

Eotton-wyprzedaz

Eotton – co oferujemy?

Produkty marki eotton to kolekcja wyjątkowych ubranek dla niemowląt i małych dzieci, tworzona według oryginalnego, kanadyjskiego designu z najczystszej bawełny organicznej, uprawianej w jednym z najczystszych regionów Azji, u podnóża przepięknych gór Tianshan. Szeroki asortyment tej ekskluzywnej marki, obejmuje ubranka i akcesoria na 4 pory roku: dla noworodków, niemowląt i dzieci do 4. r.ż.

Eotton – rozpoznawalny eko-styl

Materiały z których wykonane są ubranka posiadają certyfikat GOTS i są zgodne ze standardami Oeko-Tex® Standard 100 co potwierdza ich organiczne pochodzenie oraz spełnienie wymogów dotyczących bezpieczeństwa produktów włókienniczych.

Oryginalny, rozpoznawalny eko-styl, naturalne kolory bawełny i najwyższą jakość organicznych kolekcji eotton®, pokochali już rodzice na wszystkich prawie kontynentach. Eko ubranka Eotton można kupić w Kanadzie, USA, Gwatemali, Japonii, Hongkongu, Chinach, Tajlandii, Rosji, Australii a od niedawna również w Polsce.

Dlaczego wybieramy bawełnę oragniczną?

Eotton czerpie ze źródeł najlepszego rodzaju bawełny organicznej, gdzie uprawa i przetwórstwo surowców są dokładnie nadzorowane i kontrolowane. Ekologia stała się nieuniknionym trendem w wielu gałęziach przemysłu. Jedzenie organiczne jest zdrowe dla naszego ciała, a jakie zatem ma znaczenie ubranie? Syntetyczne ubrania mogą powodować podrażnienia skóry, być źródłem alergii, podobnie jak użyte w procesie produkcyjnym sztuczne związki chemiczne, barwniki.
Chociaż każda bawełna jest oddychająca i wygodna w noszeniu, czy wiesz, że do uprawy bawełny nieekologicznej często wykorzystuje się więcej pestycydów niż przy uprawie innych roślin? Bawełna organiczna jest naturalna, biodegradowalna , a jej włókna są odnawialne.
Wybór ubranek z bawełny organicznej to nie tylko sposób, aby uniknąć szkodliwych skutków używania pestycydów, ale to również korzyści dla środowiska i społeczeństwa.

Eotton_komplet_dziewczecy_bawelna_organiczna
eotton_body_classic_ecru
Eotton_czapeczka_niemowleca_paseczki
eotton-_pajac_sweterkowy_Eotton_organic
spiworek_eotton_jungle