Największe targi branży budowlanej na Pomorzu Zachodnim Bud-Gryf & Home powracają!

TARGI-BUD-GRYF-HOME-ODWIEDZAJĄCY
25-27 marca 2022 roku, tę datę już dziś warto zapisać w kalendarzach, bo to właśnie wtedy targi Bud-Gryf & Home powrócą na szczecińską scenę wystawienniczą.

Wydarzenie, na które wszyscy czekają!

To będzie wydarzenie, na które już dzisiaj czeka cała branża budowlana, która przeżywa obecnie swoje złote czasy. Rynek remontowo-budowlany mimo ogólnego spowolnienia gospodarki wywołanego przez pandemię COVID 19 ma się bardzo dobrze. Polacy chętnie budują, remontują i urządzają, a firmy branżowe prześcigają się w coraz to ciekawszych ofertach.

Targi zostaną zorganizowane w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ul. Szafera. Nowa lokalizacja sprawi, że dojazd na targi będzie teraz jeszcze łatwiejszy. Podobnie jak w poprzednich latach do Szczecina przyjadą przedstawicie najlepszych materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Każdy, kto planuje remont lub budowę nowego domu podczas targów Bud-Gryf & Home znajdzie nie tylko dobre produkty, ale także garść porad, rozwiązań i mnóstwo inspiracji.

TARGI-BUD-GRYF-HOME-ODWIEDZAJĄCY-TARGI

Do udziału w targach zachęcamy nie tylko odwiedzających zainteresowanych budową domu, ale również firmy z branży budowlanej oraz wykończenia i wyposażenia wnętrz – zostały jeszcze ostatnie wolne stoiska targowe. Na wystawców czeka różnorodna promocja: w gazetce targowej, na stronie internetowej targów, w wydarzeniu na Facebooku, w katalogu targowym, na scenie targowej, w konkursach czy podczas konferencji.

Targi Bud-Gryf & Home - poznaj nas bliżej

Targi Bud-Gryf & Home to jednak nie tylko oferta handlowa, a także wspólne majsterkowanie z gwiazdą targów. W tym roku poprowadzi je Wiesław Skiba – majsterkowicz, fachowiec, „złota rączka” – z branżą budowlaną związany od ponad dwudziestu lat. Zasłynął m.in. jako kierownik budowy w programie telewizyjnym „Dom Marzeń”, czy autor poradników dotyczących majsterkowania w „Dzień dobry TVN”. Jego kunszt można było podziwiać też na antenie Domo+ przy okazji remontów prowadzonych w programie „Home staging – mieszkania do sprzedania”. W tym roku będzie on gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem – warsztaty dla kobiet i nie tylko”. Swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał panie m.in. w nauce układania płytek czy prawidłowego przyklejania tapet.

TARGI-BUD-GRYF-HOME-DZIECI-NA-TARGACH

W programie targów BUD-GRYF & HOME 2022 m.in.:

 

  • Prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych
  • Design, trendy, wiodący producenci mebli i wyposażenia wnętrz
  • Dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań
  • Nowinki branżowe
    XIII Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“
  • Porady ekspertów, architektów, praktyków
  • Wystawy, konkursy, warsztaty
  • Spotkania z gwiazdą targów – Wiesławem Skibą
  • Strefa dziecięca

Przed nami 3 dni targów pełnych atrakcji, około 100 wystawców i przewidywane 9000 odwiedzających z Polski i zagranicy – do zobaczenia na targach Bud-Gryf & Home 2022!

Napisany przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Mrotex
Mrotex to firma specjalizująca się w sprzedaży urządzeń medycznych oraz kompleksowej obsłudze...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *