Zirador – ekskluzywne meble, które sprawdzą się w każdej przestrzeni

zirador-sypialnia

Zirador jest renomowanym producentem innowacyjnych, luksusowych mebli. Idealnych do każdej przestrzeni, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Zirador to przede wszystkim meble tworzone z pasją, oparte na wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Sprawdź, dlaczego są tak chętnie wybierane przez klientów.

Z tego artykułu dowiesz się:

Zirador - rodzinna pracownia stolarska z pasją i tradycją

ziardor-salon

Zirador istnieje na rynku już od ponad 100 lat. Ta pracownia stolarska należy do rodziny Zadora, której specjalnością jest tworzenie nowoczesnych i luksusowych mebli. Siedziba firmy znajduje się w Barwałdzie Górnym, tj. w rejonie Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie od lat kultywowane jest stolarstwo tradycyjne. Już pradziadkowie obecnego właściciela produkowali umeblowanie, a miało to miejsce na początku XX wieku. Najstarszym formalnym zapiskiem z domowego archiwum, jest zamówienie na meble z rodziny ZADORA z roku 1938 rok. Warto zaznaczyć, że nie była to pierwsza realizacja. Prototypowym projektem było umeblowanie sklepu przy ul. Długiej w Krakowie. W Polsce meble opatrzone logo Zirador dostępne są od 2008 roku, gdzie jednocześnie znaczą mocno widoczny punkt na mapie meblowej naszego kraju.

 

Meble Zirador powstają z prawdziwego zamiłowania do twórczości stolarskiej. Od pokoleń rodzinna pracownia bazuje nie tylko na tradycji rzemieślniczej i doświadczeniu, ale i dobrych praktykach oraz przede wszystkim ciężkiej pracy, która pozwoliła wypracować sukces i ugruntowaną pozycję na rynku. Ważnym filarem rodzinnego zakładu jest również świetna znajomość technik obróbki drewna, która nie jest przypadkowa a przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Przekłada się to na tworzenie nie tylko praktycznych mebli, ale przy tym nowoczesnych i luksusowych do pomieszczeń domowych, jak salon czy jadalnia, a także przestrzeni biurowych. Firma Zirador uwielbia wyzwania, bez problemu zamówisz w niej minimalistyczną kuchnię czy funkcjonalną zabudowę do swojej łazienki. W bogatej ofercie znajdują się także meble do jadalni, sypialni, młodzieżowe, biurowe, wyposażenie hoteli, a także drzwi bezprzylgowe oraz zabudowa do garderoby.

Meble Zirador - w czym tkwi ich fenomen?

Eleganckie, innowacyjne, niezwykle funkcjonalne, piękne i wystawne. Tak można określić fantastyczne i niepowtarzalne meble Zirador do salonu, kuchni, jadalni, łazienki oraz pokoju dziennego. Przy tym doskonale wpisujące się w aktualnie obowiązujące trendy. Zachwycające nowoczesnym designem, wyrafinowaną stylistyką, ekskluzywną estetyką i dokładnością wykonania. Co więcej – to klienci mają wpływ na ich ostateczny wygląd. Są wręcz ich współautorami, którzy podczas projektowania decydują o kształcie, wymiarze i kolorze. Każdy projekt jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

Swoją niepowtarzalność umeblowanie Zirador zawdzięcza:

 

  • 100-letniej tradycji,
  • najwyższej klasy surowcom i innowacyjnym technologiom, jakie dostępne są na rynku europejskim,
  • niesamowitemu kunsztowi rękodzielniczemu,
  • ogromnej pasji,
  • pomysłowym, kreatywnym projektom,
  • rodzinnej tradycji rzemieślniczej,
  • starannemu, precyzyjnemu wykonaniu,
  • wiedzy technicznej przekazywanej z pokolenia na pokolenie,
  • wieloletniemu doświadczeniu,
  • właściwemu warsztatowi.

 

Zirador jako odpowiedzialny i zaangażowany producentem dba szczególnie o wysoką jakość materiałów niezbędnych do produkcji mebli. Używa tylko drewna liltego oraz fornirów naturalnych lub modyfikowanych. Czyli surowców naturalnych i ekologicznych, które budują prestiż i zapewniają komfort użytkowania. Elementy mechaniczne mebli, które pochodzą od firmy BLUM, są innowacyjnymi osiągnięciami technologicznymi. Trwałość, wytrzymałość oraz niepowtarzalny efekt na powierzchni umeblowania zapewniają lakiery renomowanej firmy ADLER, ICA. Wszystko to przyczyniło się do uzyskania przez firmę Zirador opinii producenta doskonałych i najwyższej jakości mebli na zamówienie.

O tym, dlaczego warto wybrać meble z drewna litego, przeczytałam w artykule Zalety mebli z litego drewna“.

meble-do-salonu-w-stylu-klasycznym-1-6wjmvk11sit4rro4xvmb0hl14hj40sresu

Meble Zirador

Nowoczesne i ekskluzywne meble.

Realizacje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

ziardor-lazienka

Jakie są meble Zirador? Oryginalne i niepowtarzalne z całą pewnością. Starannie wyselekcjonowane surowce wysokiej klasy dzięki odpowiedniej obróbce pozwalają uzyskać niesamowicie precyzyjne wykończenie, gdzie widoczna jest dbałość o najmniejsze detale. Wyroby tego zakładu stolarskiego są wynikiem doświadczenia zdobywanego przez lata i wielkiej, prawdziwej miłości do drewna. Oczywiście duży wpływ ma także nowoczesna technologia i wydajne maszyny, które są sterowane numerycznie. Kolejnym ważnym elementem, pozwalającym stworzyć ekskluzywne meble do salonu czy jadalni oraz uniwersalną zabudowę do łazienki, jest posiadanie  przez firmę Zirador własnej lakiernii oraz szlifiernii. Technologia i ręczna praca, a to połączenie doskonałe, które umożliwia tworzenie wyjątkowych projektów, praktycznych, funkcjonalnych, o wymarzonej stylistyce.

Nie tylko ekskluzywne meble

Zirador oferuje eleganckie meble, które świetnie sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i salon, sypialnia, pokój dzienny, garderoba, łazienka, a także w przestrzeniach biurowych oraz hotelowych. Ten zakład stolarski słynie przede wszystkim z innowacyjnych projektów meblowych znanych w całym kraju. W bogatym portfolio spotkasz wyroby nie tylko nowoczesne, ale i modernistyczne czy minimalistyczne, które trafiają do polskich domów i mieszkań a ostatnimi czasy także do miejsc użyteczności publicznej.

 

Zirador świadczy usługi stolarskie odbiorcom z sektora publicznego. Oferuje urządzenie przestrzeni firmowych, hotelowych, restauracyjnych, a nawet w domkach wypoczynkowych. Każdy z projektów jest idealnie dopasowany do potrzeb. Co więcej, firma ta prócz mebli wykonuje również balustrady, schody, obicia ścian i drzwi oraz zabudowuje skosy. A to za sprawą drewna, które jest szlachetnym materiałem, o wszechstronnym zastosowaniu, pozwalającym tworzyć ekskluzywne umeblowanie, oryginalne aranżacje oraz przeprowadzać różnego rodzaju przeróbki. Może ono także wzbogacić każde pomieszczenie w postaci drewnianego pikowanego zagłówka do łóżka czy zakryć niedoskonałości jako obicie ścienne.

 

 

Zirador to producent doskonałych mebli, trwałych i funkcjonalnych. Tworzonych w jak najbardziej ekologiczny sposób. Idealnych do przestrzeni domowych, biurowych, publicznych. Cieszący się ogromnym zaufaniem zadowolonych klientów, którzy wracają po kolejne zamówienia.

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Ocetix – pyszne sosy na twój stół
Majonezy i sosy towarzyszą nam na co dzień, zarówno w kuchni domowej,...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *