Lampy ogrodowe na miarę potrzeb

impreza na tarasie z kulistą lampą ogrodową buly
Oświetlenie ogrodowe niewątpliwie w ostatnich czasach cieszy się dużym zainteresowaniem podczas projektów i aranżacji ogrodów.

Najchętniej sięgamy nie tylko po standardowe podświetlane tarasu pod postacią reflektorów tudzież lamp wiszących, ale także światła do roślinności w ogrodzie. Luxardi oferuje profesjonalne lampy ogrodowe. Od podświetlenia dekoracyjnego, przez lampiony i lampy kule, po stojące lampy na taras. Wszystkie są bezpieczne, designerskie i funkcjonalne. Kilka z nich szczególnie przyciągnęło moją uwagę. Wśród nich znalazły się:

Kulista lampa ogrodowa Buly jako numer jeden

kuliste pływające lampy ogrodowe w basenie świecące na różowo

Świetny, aktualnie na topie, dodatek do altan, tarasów a także miejsc zielonych. Bez wątpienia będzie hitem tego lata. Mowa o kuli ogrodowej i to nie była jakiej, bo pływającej! Innowacyjne wykonanie pozwala na użycie jej w basenie czy oczku wodnym.

pływające lampy kuliste w basenie świecące na niebiesko

Już sobie wyobrażam ten gorący wieczór letni, a do tego mój basen wypełniony przejrzystą wodą, zachęcający do wieczornej kąpieli. Niezwykłego klimatu, a jednocześnie i oświetlenia, nada właśnie ta pływająca kula. Ponadto uważam, że jest ona także świetnym dodatkiem w aranżacji ogrodu. Co ważne – możesz zakupić ją w trzech rozmiarach.


ogrodowa lampa kulista na kablu

Zaskocz znajomych

kolorową kulistą lampą, którą znajdziesz


Nowoczesna technologia, która została w niej zamontowana zezwala na korzystanie z niej na wodzie i to bez zastosowania jakichkolwiek kabli. Ponad 6 godzinną pracę gwarantuje zamocowana w niej bateria litowa. Dodatkowo dzięki systemowi RGB LED możesz podziwiać dużą gamę kolorów tejże kuli.

Dekoracyjna lampa Balans numerem dwa

lampa ogrodowa w kształcie kamieni

Spodobała mi się ze względu na swoją funkcjonalność oraz nowoczesny design. W wyglądzie przypomina kamienie. Muszę podkreślić, że ten model podbija europejski rynek.

lampa w kształcie kamieni na tarasie

To podłogowa lampa zewnętrzna, stworzona do specjalnych warunków. Może zostać postawiona na basenie, tarasie, a nawet w gabinecie spa i wszędzie tam, gdzie występuje podwyższona wilgoć czy możliwość chlapania wodą. Dodatkowo sprawdzi się jako element dekoracyjny. Tego rodzaju zewnętrzne lampy do ogrodu wykonuje się z materiałów dobrej jakości, które są odporne na promienie UV oraz czynniki atmosferyczne. 

Numer dwa – lampy ogrodowe podłogowe Sisine

lampa ogrodowa pleciona z włókien naturalnych w dwóch rozmiarach w ogrodzie

Idealnie pasujące do altan oraz tarasów. Te lampy ogrodowe najlepiej sprawdzą się w trakcie imprez w plenerze. Choć mogą stanowić również świetną dekorację we wnętrzu domu.

Lampa Sisine 70 skradła moje serce ze względu na swoje ręcznie wykonanie. Jest pleciona z włókien 100% naturalnych. Warto zaznaczyć, że jest to produkt europejski, w całości wyplatany ręcznie z naturalnych włókien bambusowych w Hiszpanii. Musimy trochę poczekać na przesyłkę, bo trwa to około miesiąca, ale moim zdaniem warto, ponieważ może i inne lampy przyjdą nam w załóżmy 2 tygodnie, ale będzie to zwykły wyrób tworzony masowo w Chinach.

lampa pleciona z włókien naturalnych w ogrodzie

Bezprzewodowa i wyposażona w przenośną żarówkę do ładowania. Podoba mi się nowoczesne rozwiązanie, jakie w niej zastosowano. Kiedy zbliży się żarówkę do lampy – ta będzie do niej przylegać. Zawdzięcza to swojej magnetycznej podstawie. Oprócz tego w zestawie znajduje się pilot, dzięki któremu można włączać i wyłączać światło, a także decydować o jego natężeniu.


lampa pleciona z włókien naturalnych

Piękna pleciona

lampa, która uprzyjemni każde spotkanie


Po resztę pięknych lamp ogrodowych i nie tylko zapraszam Cię do sprawdzenia oferty firmy Luxardi – TUTAJ. 🙂

A skoro przy urządzaniu tarasu i balkonu jesteśmy, to sprawdź mój artykuł na ten temat, który znajdziesz TUTAJ.

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Wybieramy najpiękniejsze tkaniny na sezon 2021
Na firmę Polontex S.A. natrafiłam szukając tkanin jako dodatków do swojego wnętrza.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!