Lampy ogrodowe na miarę potrzeb

impreza na tarasie z kulistą lampą ogrodową buly
Oświetlenie ogrodowe niewątpliwie w ostatnich czasach cieszy się dużym zainteresowaniem podczas projektów i aranżacji ogrodów.

Najchętniej sięgamy nie tylko po standardowe podświetlane tarasu pod postacią reflektorów tudzież lamp wiszących, ale także światła do roślinności w ogrodzie. Luxardi oferuje profesjonalne lampy ogrodowe. Od podświetlenia dekoracyjnego, przez lampiony i lampy kule, po stojące lampy na taras. Wszystkie są bezpieczne, designerskie i funkcjonalne. Kilka z nich szczególnie przyciągnęło moją uwagę. Wśród nich znalazły się:

Kulista lampa ogrodowa Buly jako numer jeden

kuliste pływające lampy ogrodowe w basenie świecące na różowo

Świetny, aktualnie na topie, dodatek do altan, tarasów a także miejsc zielonych. Bez wątpienia będzie hitem tego lata. Mowa o kuli ogrodowej i to nie była jakiej, bo pływającej! Innowacyjne wykonanie pozwala na użycie jej w basenie czy oczku wodnym.

pływające lampy kuliste w basenie świecące na niebiesko

Już sobie wyobrażam ten gorący wieczór letni, a do tego mój basen wypełniony przejrzystą wodą, zachęcający do wieczornej kąpieli. Niezwykłego klimatu, a jednocześnie i oświetlenia, nada właśnie ta pływająca kula. Ponadto uważam, że jest ona także świetnym dodatkiem w aranżacji ogrodu. Co ważne – możesz zakupić ją w trzech rozmiarach.


ogrodowa lampa kulista na kablu

Zaskocz znajomych

kolorową kulistą lampą, którą znajdziesz


Nowoczesna technologia, która została w niej zamontowana zezwala na korzystanie z niej na wodzie i to bez zastosowania jakichkolwiek kabli. Ponad 6 godzinną pracę gwarantuje zamocowana w niej bateria litowa. Dodatkowo dzięki systemowi RGB LED możesz podziwiać dużą gamę kolorów tejże kuli.

Dekoracyjna lampa Balans numerem dwa

lampa ogrodowa w kształcie kamieni

Spodobała mi się ze względu na swoją funkcjonalność oraz nowoczesny design. W wyglądzie przypomina kamienie. Muszę podkreślić, że ten model podbija europejski rynek.

lampa w kształcie kamieni na tarasie

To podłogowa lampa zewnętrzna, stworzona do specjalnych warunków. Może zostać postawiona na basenie, tarasie, a nawet w gabinecie spa i wszędzie tam, gdzie występuje podwyższona wilgoć czy możliwość chlapania wodą. Dodatkowo sprawdzi się jako element dekoracyjny. Tego rodzaju zewnętrzne lampy do ogrodu wykonuje się z materiałów dobrej jakości, które są odporne na promienie UV oraz czynniki atmosferyczne. 

Numer dwa – lampy ogrodowe podłogowe Sisine

lampa ogrodowa pleciona z włókien naturalnych w dwóch rozmiarach w ogrodzie

Idealnie pasujące do altan oraz tarasów. Te lampy ogrodowe najlepiej sprawdzą się w trakcie imprez w plenerze. Choć mogą stanowić również świetną dekorację we wnętrzu domu.

Lampa Sisine 70 skradła moje serce ze względu na swoje ręcznie wykonanie. Jest pleciona z włókien 100% naturalnych. Warto zaznaczyć, że jest to produkt europejski, w całości wyplatany ręcznie z naturalnych włókien bambusowych w Hiszpanii. Musimy trochę poczekać na przesyłkę, bo trwa to około miesiąca, ale moim zdaniem warto, ponieważ może i inne lampy przyjdą nam w załóżmy 2 tygodnie, ale będzie to zwykły wyrób tworzony masowo w Chinach.

lampa pleciona z włókien naturalnych w ogrodzie

Bezprzewodowa i wyposażona w przenośną żarówkę do ładowania. Podoba mi się nowoczesne rozwiązanie, jakie w niej zastosowano. Kiedy zbliży się żarówkę do lampy – ta będzie do niej przylegać. Zawdzięcza to swojej magnetycznej podstawie. Oprócz tego w zestawie znajduje się pilot, dzięki któremu można włączać i wyłączać światło, a także decydować o jego natężeniu.


lampa pleciona z włókien naturalnych

Piękna pleciona

lampa, która uprzyjemni każde spotkanie


Po resztę pięknych lamp ogrodowych i nie tylko zapraszam Cię do sprawdzenia oferty firmy Luxardi – TUTAJ. 🙂

A skoro przy urządzaniu tarasu i balkonu jesteśmy, to sprawdź mój artykuł na ten temat, który znajdziesz TUTAJ.

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Kolorowe kable w oplocie – bezpieczeństwo i design w nowoczesnej odsłonie
Kolorowe kable w oplocie to innowacyjne, bezpieczne i designerskie rozwiązanie, które z...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *