Niepowtarzalne konstrukcje w Twoim domu

biofire
Niesamowite meble i dekoracje do domu, które może ograniczyć jedynie wyobraźnia.

Marzycie o takich elementach wystroju domu, które będą przypominać dzieła sztuki? Takich, dzięki którym design każdego wnętrza będzie wyjątkowy? Pan Krzysztof z BioFire Technology opowiedział mi o tym, jak jego firma zmienia designerskie wizje w rzeczywistość. Sprawdźcie, czego się od niego dowiedziałam.

Wnętrze, jakiego nie ma nikt

Wielu z nas lubi czuć się wyjątkowo. Nawet jeśli chodzi o wnętrze mieszkania, gdzie staramy się mieć szczególny design. Aby mieć rzeczy całkowicie niepowtarzalne, warto skorzystać z indywidualnego wykonania projektu. BioFire Technology jako swój cel obrali wykonywanie niecodziennych realizacji z metalu.


Niepowtarzalny styl

Chcesz mieć wyjątkowe wnętrze?


Jedną z nich jest projekt Miedź. Jego stworzenie polegało na obłożeniu ścian warszawskiego mieszkania patynowaną miedzią. Niezwykły efekt zaskoczył nawet samego klienta. Projekt był wyjątkowy, ponieważ na powierzchni metalu zachodziły reakcje. Wygląd jest tak zachwycający, że firma zdecydowała się jako jedyna na rynku wprowadzić do swojej oferty miedziane płytki do samodzielnego montażu. Dzięki temu każdy z nas będzie mógł cieszyć się wyjątkowym efektem.


Piękno i estetyka

Szukasz efektownych mebli i dodatków?


3D – dekoracje, design, detale

Każdy z produktów projektowany jest w programach 3D. Co ciekawe, nie są to programy dla architektów, a dla konstruktorów. Jest to niezwykle ważne. Dzięki temu twórcy precyzyjnie określają wytrzymałość i ciężar przygotowywanego produktu. Pliki można wyeksportować na maszyny CNC, aby móc przenieść wizję w realizację.

Nie ma rzeczy, których nie da się zrobić

BioFire Technology to firma, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Pan Krzysztof powiedział mi, że nawet walka z grawitacją nie jest straszna jego firmie. Przykładem są ważące 500 kg regały inspirowane obrazami. Mimo swojego ogromnego ciężaru wiszą one na ścianie mieszkania i zgodnie z życzeniem klienta nie widać nawet śrub montażowych.

Jeśli spodobały ci się te realizacje, koniecznie obejrzyj więcej TUTAJ.

A może szukasz pomysłów na wnętrze, które nigdy nie wyjdzie z mody? Przeczytaj nasz artykuł: www.homeandlife.pl/wnetrza-bez-terminu-waznosci

Napisany przez
Więcej od HomeandLife
Hotel Kombornia
Hotel SPA**** Dwór Kombornia Dwór Kombornia to kompleks hotelowy, w którym każdy...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *