Piano Czerniak & Syn, czyli gdy w twojej duszy gra muzyka

Jesteś właścicielem zabytkowego fortepianu? A może twoje pianino uległo zniszczeniu i nie wiesz, w jaki sposób powinna przebiegać profesjonalna naprawa? Oddaj instrumenty w doświadczone ręce rodzinnej firmy Piano Czerniak & Syn, by znów doświadczyć ponadczasowego piękna muzyki.

Z tego artykułu dowiesz się:

– do kogo firma kieruje swoją ofertę?
– jakie usługi proponuje?
– co można zrobić ze starych instrumentów?

Piano Czerniak & Syn — kto powinien ich poznać?

Osobiście uważam, że każdy 😉 Firma opowiada wspaniałą historię o tym, jak pasja może zmienić się w rodzinny biznes, który przywraca instrumentom nowe życie. Przejdźmy jednak do sedna. Jesteś w trakcie poszukiwań wysokiej klasy pianina lub fortepianu? Wystarczy zadzwonić lub napisać, by zapoznać się z aktualną ofertą. Czekają produkty na każdą kieszeń. Przy okazji zapytaj o propozycje świeczników do zabytkowych pianin.

 

Skoro tutaj jesteś, to na pewno kochasz muzykę i doceniasz nieprzemijający urok tych monumentalnych instrumentów. Pianina i fortepiany dostępne w asortymencie firmy Piano Czerniak & Syn to spełnienie marzeń o posiadaniu w swoim domu kawałka muzycznej historii. Stwórz wnętrze o konkretnym charakterze, gdzie ty lub twoi bliscy będziecie mogli oddać się swojemu hobby i rozwijać je w wybranym kierunku.

Na jakie usługi możesz liczyć?

Piano Czerniak & Syn kompleksowo zajmuje się instrumentami. Możesz im zlecić profesjonalne strojenie oraz naprawy i korekty. Firma zajmuje się również całościowymi remontami, w skład których wchodzi renowacja obudowy i wnętrza. Może potrzebujesz ekspertyzy technicznej lub wyceny? Taka usługa również leży w kompetencjach doświadczonej załogi.

 

Ciekawą propozycją jest wynajęcie instrumentów na imprezy i koncerty. A jeśli nie chcesz grać, tylko posłuchać wirtuozerii utalentowanego muzyka, firma proponuje również taką możliwość. Świetnym pomysłem jest zorganizowanie wspólnego śpiewania do muzyki na żywo. Takie atrakcje doskonale przyjmują się na urodzinach, jubileuszach, czy weselach. Zadbaj o niezwykłą oprawę muzyczną, by goście poczuli się wyróżnieni. Zapamiętają to sentymentalne spotkanie do końca życia.

Piano Czerniak & Syn

Pianina i Fortepiany.

Wnętrze z muzyczną duszą

Lubujesz się w nieoczywistych rozwiązaniach wnętrzarskich? Jeżeli szukasz pomysłu na ciekawe meble, które odzwierciedlą twój niepowtarzalny charakter, zleć ich wykonanie firmie Piano Czerniak & Syn. Wystarczy, że dostarczysz instrument, który otrzyma nowe życie stając się niezwykłym elementem wystroju. Wyobraź sobie biurko powstałe z zabytkowego fortepianu lub bibliotekę w historycznym klimacie stworzoną z dawno nieużywanego pianina.

 

W ten sposób zachowasz wspomnienia i weźmiesz udział w wyjątkowym procesie redesignu. Ten zabieg jest polecany w szczególności w sytuacjach, gdy renowacja instrumentów jest bardzo droga i nieopłacalna. Już teraz odwiedź stronę www.piano-czerniak.pl i zainspiruj się. Niech muzyka towarzyszy ci codziennie w sposób, jaki sprawi ci najwięcej radości.

Napisany przez
Więcej od Julia
Regał, czyli zwyczajny mebel o niezwykłym zastosowaniu
Regał jest meblem, który znajduje się w prawie każdym domu czy biurze....
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *