Płytki ceramiczne Ceramstic Allda – idealne do wielu aranżacji

płytki ceramiczne ze wzorem kwiatowym
Płytki ceramiczne Ceramstic napotkałam na swojej drodze przeglądając płytki łazienkowe.

Najpierw były to tylko piękne zdjęcia, a później zamówiłam jedne z tych cud w formacie 90×30. Motywy, które się na nich znajdują zostały fantastycznie wyeksponowane. Dlaczego postawiłam na tak duży rozmiar glazury? Bardzo łatwo ułożyć z nich niesamowitą kompozycje. Kolekcja Allda, która zwróciła moją szczególną uwagę to innowacyjny design, opierający się na geometrycznych, a jednocześnie nieszablonowych dekoracjach, a także wzorach bliskich motywem naturze. Które konkretnie płytki ceramiczne do łazienek firmy Ceramstic szczególnie mnie urzekły? 

Numer jeden – Allda Tropic

płytki ceramiczne ze wzorem kwiatowym

Te płytki ceramiczne zostały wykonane w naturalnym stylu, tym samym świetnie wpasowując się w ekologiczne aranżacje. Ułożone z nich kompozycje wyciszają, pozwalają odpocząć, a także cieszyć się egzotyczną naturą. Użyto do nich ciepłych barw oraz motywów tworzących miłą i przede wszystkim odprężającą atmosferę. Świetnym dopełnieniem tej kolekcji jest gres imitujący wyglądem drewno w pełnej krasie. Wraz z płytkami o zbliżonej estetyce stworzy bardzo efektywną i przy tym innowacyjną całość. Co do Allda Tropic – to niesamowite płytki ozdobione egzotyczną roślinnością na jasnym tle. Bardzo spodobał mi się motyw bujnych różowych kwiatów otoczonych liśćmi w różnych odcieniach zieleni na białym tle.  Odznaczają się głębią i niesamowitą perfekcją. Płytki ceramiczne z tej serii odrywają od codzienności i wprowadzają w lekki, wakacyjny klimat. Dzięki czemu dom staje się oazą radości i relaksu. 

płytki ceramiczne ze wzorem kwiatowym

płytki ceramiczne w liście

Delikatne liście?

Znajdziesz takie płytki


Chevron Sud – płytki ceramiczne numer dwa

płytka ceramiczna ze wzorem chevron

Alda Chevron Sud to urok, ciepło i dynamika. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Charakteru nadają ułożone pod kątem wzory w kompozycji geometrycznej. Łączy się w niej kolor biały wraz z naturalnym odcieniem drewna. To ciekawy sposób na złamanie monotonii. Jednocześnie powiew świeżości rozświetlający pomieszczenie. Ożywia wnętrza, pozwala uzyskać ciekawą dekoracje. Wszystko dzięki połączeniu glazury o jednolitej barwie z gresem Lessi. 

Numer trzy – Chevron Nord

płytki ceramiczne ze wzorem chevron

Uważam, że najlepiej zaprezentują się w pomieszczeniach o stylach nowoczesnych i skandynawskich. Płytki ceramiczne Chevron Nord imitują swoim wyglądem drewno, a cała kompozycja jest dynamiczna. Składają się na nią ułożone skośnie pasma jodły. Przeplatają się w nich jasne i ciemne kolory, połączone z wyrazistymi zdobieniami, dzięki czemu nadają niesamowitego dopełnienia dekoracyjnego. Idealną, a także estetyczną całość stworzą poprzez połączenie ich z jednolitą glazurą i gresem Lessi. 


płytka ceramiczna imitacja drewna

Imitacja drewna

na płytkach, to świetne rozwiązanie. 🙂


Gdyby to było możliwe, ułożyła bym w swoich pomieszczeniach wszystkie płytki z kolekcji Allda. A Ty, które wybierzesz do swojego wnętrza? TUTAJ znajdziesz pełną ofertę. 🙂

Pięknie wykończone wnętrza zasługują na równie wspaniałe dodatki. Pisałam o niepowtarzalnych stolikach i dekoracjach TUTAJ, może się zainspirujesz.


Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Jaki kolor mebli kuchennych jest praktyczny?
Jaki kolor mebli kuchennych jest praktyczny? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *