Płytki ceramiczne Ceramstic Allda – idealne do wielu aranżacji

płytki ceramiczne ze wzorem kwiatowym
Płytki ceramiczne Ceramstic napotkałam na swojej drodze przeglądając płytki łazienkowe.

Najpierw były to tylko piękne zdjęcia, a później zamówiłam jedne z tych cud w formacie 90×30. Motywy, które się na nich znajdują zostały fantastycznie wyeksponowane. Dlaczego postawiłam na tak duży rozmiar glazury? Bardzo łatwo ułożyć z nich niesamowitą kompozycje. Kolekcja Allda, która zwróciła moją szczególną uwagę to innowacyjny design, opierający się na geometrycznych, a jednocześnie nieszablonowych dekoracjach, a także wzorach bliskich motywem naturze. Które konkretnie płytki ceramiczne do łazienek firmy Ceramstic szczególnie mnie urzekły? 

Numer jeden – Allda Tropic

płytki ceramiczne ze wzorem kwiatowym

Te płytki ceramiczne zostały wykonane w naturalnym stylu, tym samym świetnie wpasowując się w ekologiczne aranżacje. Ułożone z nich kompozycje wyciszają, pozwalają odpocząć, a także cieszyć się egzotyczną naturą. Użyto do nich ciepłych barw oraz motywów tworzących miłą i przede wszystkim odprężającą atmosferę. Świetnym dopełnieniem tej kolekcji jest gres imitujący wyglądem drewno w pełnej krasie. Wraz z płytkami o zbliżonej estetyce stworzy bardzo efektywną i przy tym innowacyjną całość. Co do Allda Tropic – to niesamowite płytki ozdobione egzotyczną roślinnością na jasnym tle. Bardzo spodobał mi się motyw bujnych różowych kwiatów otoczonych liśćmi w różnych odcieniach zieleni na białym tle.  Odznaczają się głębią i niesamowitą perfekcją. Płytki ceramiczne z tej serii odrywają od codzienności i wprowadzają w lekki, wakacyjny klimat. Dzięki czemu dom staje się oazą radości i relaksu. 

płytki ceramiczne ze wzorem kwiatowym

płytki ceramiczne w liście

Delikatne liście?

Znajdziesz takie płytki


Chevron Sud – płytki ceramiczne numer dwa

płytka ceramiczna ze wzorem chevron

Alda Chevron Sud to urok, ciepło i dynamika. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Charakteru nadają ułożone pod kątem wzory w kompozycji geometrycznej. Łączy się w niej kolor biały wraz z naturalnym odcieniem drewna. To ciekawy sposób na złamanie monotonii. Jednocześnie powiew świeżości rozświetlający pomieszczenie. Ożywia wnętrza, pozwala uzyskać ciekawą dekoracje. Wszystko dzięki połączeniu glazury o jednolitej barwie z gresem Lessi. 

Numer trzy – Chevron Nord

płytki ceramiczne ze wzorem chevron

Uważam, że najlepiej zaprezentują się w pomieszczeniach o stylach nowoczesnych i skandynawskich. Płytki ceramiczne Chevron Nord imitują swoim wyglądem drewno, a cała kompozycja jest dynamiczna. Składają się na nią ułożone skośnie pasma jodły. Przeplatają się w nich jasne i ciemne kolory, połączone z wyrazistymi zdobieniami, dzięki czemu nadają niesamowitego dopełnienia dekoracyjnego. Idealną, a także estetyczną całość stworzą poprzez połączenie ich z jednolitą glazurą i gresem Lessi. 


płytka ceramiczna imitacja drewna

Imitacja drewna

na płytkach, to świetne rozwiązanie. 🙂


Gdyby to było możliwe, ułożyła bym w swoich pomieszczeniach wszystkie płytki z kolekcji Allda. A Ty, które wybierzesz do swojego wnętrza? TUTAJ znajdziesz pełną ofertę. 🙂

Pięknie wykończone wnętrza zasługują na równie wspaniałe dodatki. Pisałam o niepowtarzalnych stolikach i dekoracjach TUTAJ, może się zainspirujesz.


Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Jak zrobić garderobę w pokoju?
Garderoba w pokoju to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, na które mogą sobie pozwolić...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *