Indywidualne podejście do hotelowego designu

wnętrza
Zdjęcia pochodzą z realizacji Apartamenty by Bogunia w Bielsku Białej
Czy podczas pobytu w hotelu spodobał wam się jego wystrój? Są elementy hotelowego designu, które możecie wykorzystać we własnym mieszkaniu.

Najlepiej czujemy się we wnętrzach, które są idealnie dobrane do naszych potrzeb. Szukając wyposażenia wnętrz najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy osób, które są w tym fachowcami. O pracy ze zindywidualizowanymi klientami opowiedziała mi Pani Joanna z firmy Quality, która skupia się na wyposażeniu domów prywatnych, apartamentów i hosteli.

wnętrza
Zdjęcia pochodzą z realizacji Apartamenty by Bogunia w Bielsku Białej

Słodkich snów

Elementy niezbędne w każdym dobrze urządzonym hotelowym pokoju to łóżko z wygodnym materacem, szafki nocne, szafa, toaletka z lustrem i krzesłem. Pomysłem zaczerpniętym z hoteli w naszej sypialni mogą być łóżka kontynentalne. Mają one tapicerowaną bazę, na której bezpośrednio kładziemy materac. Są one bardzo dobrą opcja dla osób, które lubią spać wysoko. Sprawdzą się szczególnie w małych pomieszczeniach, ponieważ są modele z pojemnikiem. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania. Oczywiście łóżka w hotelach nie są wyposażone w takie pojemniki.


Łóżka dla wymagających

Szukasz łóżka idealnego?


Klienci szukający do swoich apartamentów łóżek tapicerowanych czy drewnianych również mogą znaleźć coś dla siebie w ofercie firmy Quality. Pani Joanna powiedziała mi, że bardzo dla niej przyjemną pracą podczas urządzania apartamentów jest to, że nie wybiera tylko podstawowych mebli. Pomaga klientom także w doborze wysokiej jakości dodatków. Odpowiednie lampy, świece, dywany oraz inne tekstylia mogą nadać wnętrzu idealny klimat.

Zdjęcia pochodzą z realizacji Apartamenty by Bogunia w Bielsku Białej

Wysoko i jeszcze wyżej

Czy wy też w dzieciństwie walczyliście z rodzeństwem o górne, lepsze miejsce na łóżku piętrowym? Okazuje się, że nadal cieszą się one popularnością. Doskonale sprawdzają się w hostelach oraz domkach letniskowych.  W ofercie firmy Quality znajdziemy łóżko piętrowe, które posiada atest Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu – badania bezpieczeństwa i wytrzymałości, dzięki czemu łóżko może być bezpiecznie użytkowane przez osoby dorosłe.

Zdjęcia pochodzą z realizacji Apartamenty by Bogunia w Bielsku Białej

Każdy klient jest najważniejszy

Osoby poszukujące wyjątkowego podejścia i pomocy w wyborze wyposażenia wnętrza nie będą zawiedzione kontaktem z firmą Quality. Jak zapewniła mnie Pani Joanna, z  jednakową starannością podchodzą oni do realizacji apartamentów, jak i prywatnych domów.


Wyjątkowe meble

Chcesz mieć meble doskonale dopasowane do wystroju wnętrza?


Motto: jakość

Meble dostępne w popularnych sklepach meblowych zwykle nie wyróżniają się wyglądem. Podobnie jest z jakością mebli i akcesoriów produkowanych na masową skalę. Niestety nie zawsze jesteśmy zadowoleni z decyzji o zakupie takiego produktu. Aby uniknąć rozczarowania warto skorzystać z usług fachowców, których mottem jest jakość zarówno produktów, jak i obsługi klienta. Firma Quality dba o te ważne przy wyborze produktów kwestie przez cały proces realizacji zamówienia.  

Jeśli podoba Ci się takie indywidualne podejście do każdego klienta, koniecznie zapoznaj się z ofertą TUTAJ.

A jeśli zastanawiasz się, jak wygląda proces projektowania wnętrz, przeczytaj nasz poprzedni artykuł: Perfekcyjnie urządzone – rozmowa z architektką wnętrz.

Napisany przez
Więcej od HomeandLife
Nowoczesne pomieszczenie gospodarcze z Hettich!
Pomieszczenie gospodarcze zaczyna wypierać tradycyjne piwnice. Dzisiaj to miejsce ma być nie...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *