Kilka psiknięć i mieszkanie posprzątane

livechem-01-homeandlife
Wielkimi krokami zbliżają się świąteczne porządki. Jak znaleźć sposób, by je ułatwić?

Pewnie wielu z was ma tak jak ja. Sprzątanie nie sprawia wam przyjemności, ale efekt, czyli czyste, posprzątane mieszkanie – cieszą każdego równie mocno jak mnie. Jak więc najszybciej przejść od kroku bałagan w mieszkaniu do efektu końcowego? Używając środków czystości House Detailing, które ułatwią sprzątanie.

livechem-02-homeandlife

Na każde zabrudzenie znajdzie się odpowiedź

Sprzątając swoje mieszkanie użyłam 5 rodzajów sprayów, każdy do innej powierzchni. Dzięki temu miałam pewność, że niczego nie zniszczę. Czym innym czyści się przecież zaschnięty tłuszcz w kuchni, a czym innym delikatne, szklane lustra. W ofercie House Detailing znalazłam dużo więcej produktów do sprzątanie, więc z pewnością żadna z powierzchni w waszym mieszkaniu nie została pominięta.

Duża powierzchnia, krótkie sprzątanie

livechem-03-homeandlife

Moją zmorą było zawsze umycie podłogi. Nie dość, że mogłam zniszczyć laminowane panele, to na dodatek powierzchnia do umycia jest duża. W House Detailing do tego rodzaju podłóg zaskoczyło mnie to, jak szybko z paneli zeszły wszelkie zabrudzenia. Spodobało mi się też to, że przygotowanego roztworu nie trzeba spłukiwać, więc nie miałam dodatkowej roboty.


Mycie paneli

Szukasz środka do umycia podłóg drewnianych?


Obraz czysty jak nigdy wcześniej

livechem-05-homeandlife

Problemem każdego, kto posiada telewizor jest osiadający na ekranie kurz. Jeśli oglądam filmy na laptopie, często jem podczas seansu, a na ekranie niechcący zostawiam tłuste ślady palców. Co robię w takim wypadku? Oczywiście zaczynam to wycierać. Niestety okazuje się, że zamiast czystego ekranu, robią się na nim smugi. Na szczęście udało mi się odkryć produkt, który raz na zawsze pozbawił mnie tego problemu.


Czysty obraz

Chcesz pozbyć się smug z ekranu swojego telewizora?


Znalazłam środek Screen Cleaner. Jest on przeznaczony do czyszczenia ekranów LCD i telewizorów. Bardzo szybko usuwam nim nie tylko kurz, ale także ślady palców. Co ważne, na ekranie nie pozostają smugi. Płyn ma aż 500 ml, więc na długo mogę zapomnieć o problemie, jak poradzić sobie z brudnym ekranem.

livechem-07-homeandlife

Szkło bez smug

Aby wyczyścić okna i lustra trzeba włożyć bardzo dużo energii. Nie dość, że samo mycie zajmuje trochę czasu, to jeszcze trzeba dodawać poprawki, aby pozbyć się kolejnych smug. Sprawa jest podobna jak z czyszczeniem ekranów. Na szczęście można znaleźć taki płyn, który skutecznie usunie brud i nie pozostawi smug czy zacieków. Glass Cleaner doskonale sprawdził się do umycia okien, luster oraz szklanego stolika w moim mieszkaniu.

livechem-05-homeandlife

Pielęgnacja mebli

livechem-06-homeandlife

Czyszczenie mebli to nie tylko ścieranie z nich kurzu. Warto zastosować odpowiedni produkt, który zapewni, że pozostaną w świetnym stanie przez długi czas. Do regularnego sprzątania sprawdzi się ściereczka z mikrofibry i trochę środka czyszczącego. Najlepiej wybrać taki produkt, który ochroni meble, nie pozostawi smug i nie zniszczy nawet delikatnych powierzchni. Lubię, gdy taki środek przyjemnie pachnie i pozostawia zapach na meblach na długi czas. Szczególnie, jeśli jest to zapach cytrusów, który kojarzy mi się ze świeżością i czystością.

livechem-08-homeandlife

Jak widać wcale nie tak trudno o posprzątane wnętrze. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach dotyczących sprzątania, w tym o zaopatrzeniu się w skuteczne środki czyszczące.

Jeśli u ciebie w domu też szykują się porządki, ofertę produktów do czyszczenia znajdziesz TUTAJ.

A może twoje mieszkanie jest już posprzątane i szukasz inspiracji dekoratorskich? Koniecznie przeczytaj mój poprzedni artykuł: Pasja tworzenia niepowtarzalnych stolików i dekoracji.

Napisany przez
Więcej od HomeandLife
Ryssa
Ryssa - sklep z produktami odpowiadającym nowoczesnym trendom
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *